Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy telefont, ami...

Találtam egy telefont, ami szuper, vadi új, bemérhetik?

Figyelt kérdés
mert én úgy tudom, hogy a rendőrség nem foglalkozik ilyenekkel
2012. aug. 26. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jó neked, bár én találnék, milyen fajta?
2012. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon keres ilyesmit a rendőrség, jobb dolguk is van annál. A tulajdonosnak van lehetősége a telefont letiltatni a szolgáltatónál - a gyakorlatban ennyi történhet.
2012. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen teló?
2012. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s plus
2012. aug. 26. 11:35
 5/11 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Ilyen esetben fel kell hívni valakit a talált készülékről akivel a tulaj gyakrabban beszélt, egyeztetni egy időpontot és helyszínt - majd szépen visszaadni a gazdájának.


A készülék bemérhető és letiltható, úgyhogy sokra nem mennél vele, ha megtartanád.


Nyugodt lelkiismerettel úgysem tudnád használni, ha pedig visszaadod még évek múlva is kellemes lesz visszagondolni az esetre.

2012. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hu de király, az a teló a kedvencem, jaj de kéne
2012. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a hetedik parancsolatot.
2012. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látom nagyon parázol miatta, ez a harmadik kérdésed amit látok ugyanerről. Leírom neked megint: Igen bemérhetik. De nem így fogjuk keresni úgy sem. Van erre könnyebb módszer .


A Galaxy S Plus ára meghaladja azt az összeget ami alatt még nem törjük magunkat. Ha lakossági bejelentés érkezik az ügyben meglesz a telefon.


Javaslom én is, hogy add vissza a tulajdonosának inkább. Úgy még lehet hogy jutalmat is kapsz.

2012. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Add csak vissza a tulajának! Neked is nagyon jól esne kellemeset csalódni az emberekben, hogy van még valaki aki becsületes! Nekem adták már vissza! Budapestről hozta le kocsival egy bácsi Pécsre! Nagyon hálás voltam ezért!
2012. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen bemèrik ha a tulajdonosok kèrik.. és 10.000 feletti az értéke.. anyumnak egyszer elloptàk, kb 1 hónapra rá meg is lett, bemérték és végül külföldön megtalálták..
2012. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!