Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy telefont (nokia...

Találtam egy telefont (nokia 500) de a gazdaja letiltatta a telefont is. Lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
nem nem juttatom vissza a gazdajanak..nekem se adtak vissza amikor elhagytam a telefonom vagy mikor elloptak..torltem a telefonrol mindent még azt a 300 telefonszámot is :)
2012. aug. 24. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Pl kitámaszthatod vele az ajtót.
2012. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
alkatresznek se lehet eladni?
2012. aug. 24. 09:16
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én visszajuttatnám, csak azért hogy lássák van még értékes ember a világon. Én nagyon boldog lennék, ha visszajuttatnák a telefonom, így is járok el mással is.
2012. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Remélem tisztában vagy vele, hogy bűncselekményt követtél el, és erre tagadhatatlan bizonyíték ez a kérdés. Csak kell egy ember, aki feldob. Ha a rendőrök rákapnak erre (hírekkel ellentétben, ha van nyom, amin elindulhatnak, meg is teszik), a GYK kiadja az adataidat kérésükre, melyek alapján beazonosítanak/elkapnak. Persze nem garantálom, de éjszaka gondolkozz ezen egy kicsit. Még így is a sértődésed az előbbre való, hogy neked se adták vissza? :)
2012. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze ejszkaka ram rugja jack bauer a 24 bol az ajtot..jo lesz gyereknek jaccani homokozoban..
2012. aug. 24. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nem fogok neked kiselőadást tartani, ha ennyire erkölcstelen vagy, akkor azt csinálsz amit akarsz.
2012. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok erkolcstelen,csak ameg ilyen ez az orszag addig ne varjanak csodat..
2012. aug. 24. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert neked feltétlenül követni kell a többit... Ha kútba ugrik valaki, mész utána, mert Ők is ezt tették? Szóval hagyjuk ezt a más is ilyen dolgot, úgyis kamu.
2012. aug. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg juttasd vissza, mert egyrészt bûn, másrészt nem a gazdàja a hibás amiért nem kaptad vissza a telefonodat... Egyébként hard reset.
2012. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Tudod, lehet hogy a tiédet se adták vissza, de a legtöbb emberben van annyi hogy nem teszi azt amit vele tettek, de benned sajnos ennek a szikrája sincs. Remélem ezt még visszakapod a karmától, és ha elveszíted megint nem adják vissza!
2012. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!