Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meilyik a jobb?...

Szerintetek meilyik a jobb? Android vagy IOS

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
iOS
2012. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ios sokkal jobb. Egyrészt gyorsabb, másrész használhatóbb.
2012. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
WP8
2012. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az iOS kifogyott az ötletekből. Igazán érdemi fejlesztések az eleje óta nem voltak csak plusz funkciókat kapott maga a készülék és néhány plusz funkciót a telefon. Az utóbbi időben pedig már az androidból vettek át ötleteket (kénytelenek voltak).


Az Android pedig közben a lefagyogatos Froyotól igen messze eljutott. Lassan a Google egybeszántja a hatalmas webes szolgáltatásgyűjteményét és a legösszetettebb felhő alapú (vagyis a legkiterjedtebb szolgáltatásokat nyújtó) rendszerrel büszkélkedhet.


Mellesleg elhozta az embereknek ugyanazt a kényelmet amit az iOS. Lassan itt lesz az ideje hogy az iPhone is megújuljon kicsit. Ráfér... Na majd az új októberben! Igaz?

2012. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg igen a WP8 az amit én is várok. Nagyon meggyőző.

De az igazság ahogy már írtam is még a Blackberry bénázása is izgalmasabb mint a +2 incs a kijelzőhöz feuture az Aplletől... No comment.

2012. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Android!

De a világon ez a legjobb!!!!

2012. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a symbiant,WP-t,blackberryt nagyon utálom,blackberrym volt is de nem igazán bírom,amúgy szerintem kb egy súlycsoportba van az android és az iOS,jó oprendszer mind2,de én android mellett döntöttem,telefonom is és tabletem is androidos.Az iOS pár idegesítő hátránya a csak iphoneal való pl. bluetooth kompatibilitás,a nagyon drága és törékeny telók.Amúgy más baj nemigazán van vele,max h nem tudsz widgeteket használni..és kisebb a kijelzője mint a hasonló kategóriás android telóké,bár lehet csak én vagyok nagy-képernyő párti :D
2012. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Relatív.

Mindkettőnek van előnye és hátránya, embere válogatja.

Én iOS-t használnék hamar diliházban kötnék ki, de megértem, ha valaki megelégszik vele és az tetszik jobban neki.

Aki az egyiket vagy a másikat fikázza viszont mind idióta.

2012. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
android
2012. aug. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
iOS
2012. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!