Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik telefont éri meg megvásárolni? SE xperia mini pro, Samsung galaxy Ace, SE xperia Ray?

Figyelt kérdés

Ebből a háromból szeretnék megvásárolni egyet, de nem tudom eldönteni melyik legyen az, szerintetek melyik a legjobb?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. aug. 25. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
xperia ray, de a mini pro is jobb. minr az elavult ace.
2012. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszii:)
2012. aug. 25. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Íme a sorrend:

SE xperia ray> Xperia mini pro>>>>>>>>>>>> ace.

Az ace ezeknél sokkal de sokkal rosszabb minden tekintetben.

2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd...

Nekem mini pro-m van, a billentyűzet miatt. Gyors, megbízható, mindenre jó, sokat pötyögök vele, és utálom az érintős gombokat, így én ezért választottam ezt. Olcsóbb is, mint a ray. Hát ahogy érzed, szedd össze, mire használnád, és azokra melyik lenne a megfelelőbb.

Az ace valóban felejtős, ha ezek is szóba jöhetnek.

2012. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igazából azt nézném, hogy elfogadható képeket lehessen készíteni vele... a mini proval jó fotókat lehet csinálni szerintetek?

2012. aug. 25. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A mini pro-val és a ray-el is jókat lehet csinàlni és hd videófelvételt is tud mindkettő.
2012. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Ray, mert nagyobb a képernyője mint a mini pro-nak, 3,3-as, (mini pronak 3)

Jobb a kamerája 8.1 mpixel (mini pro 5), előlapi kamerája van mindkettőnek.

Az Acet semmiképp ne vedd.

2012. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó képeket csinál. Jó, ha extra nagy fényképezést szeretnék, előveszem a canon gépemet, mert az való arra, de ha most épp baráti összejövetel van, és akarunk egy közös képet, vagy valamit, akkor teljesen jó minőségű képet lehet ezzel is csinálni. Erős fényben, nem remegő kézzel, meg mondhatni nagyon szépet. :) De van vakuja is, szóval...


Ha viszont nincs otthon másik fényképezőgéped, akkor a ray-nek jobb a fényképezőgépe, és ha sokat szeretnél vele fotózni, válaszd azt.

2012. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!