Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek egy 12...

Milyen telefont vegyek egy 12 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg Xperia X8asa van,de nagyon akad.

Szeret rajta játszani,zenét hallgatni,meg fényképezni.

Az is gond a jelenlegivel,hogy nincs rá újabb android és egy csomó app nem elérhető neki.

Szempontok:jó kamera,frissíthetőség(hardveresen bírja),menjenek rajta jó játékok.


2012. aug. 23. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kicsi kereted lenne akkor 38.000 ért már lehet kapni egy Xperia mini pro-t illetve mini-t.

Ez viszonylag erősebb óra számon dolgozik (1ghz) (512mb ram) és 300mb belső memória. Ez nem kevés okos telefon 5 megapixel hd képek.

De ha van 55.000-red neki akkor vehetsz egy Xperia Ray-t ez ugyan azt tudja, picit nagyobb és 8,1 megapixeles kamerája is jobb. Bár én a Xperia mini pro-t vagy mini-t javasolnám!

2012. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
12 évesen menjen ki focizni, legyen a barátaival, ne a telefonjával játsszon. Ennyi idősen én valami alap telefont vennék neki. Pár év múlva teljesen természetes lesz, hogy már 3-4 évesen telefont kapnak...
2012. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
hiába pontozzátok le, igaza van...persze haladni kell a korral, de suliba ne azzal vágjon fel, hogy neki van új telefonja, főleg vannak is nála nagyobbak...ebben az országban lassan a lopás is hungarikum, és vannak olyan dörzsölt akár 14-15évesek is, akikkel mit tudsz csinálni, ha elveszik? letagadják, elrejtik->nem találják meg náluk-> nem büntethetőek...ügy lezárva. tapasztaltam sajnos...2 éves bírósági ügy van belőle, és azóta se lett meg az ellopott telefon. szerintem először az x8-at lopják el tőle, és ha feltétlenül szükséges lesz új telefon, akkor gondolkozzon újra.
2012. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xperia mini pro, drágábban u, vagy csúcskategóriában xperia s, htc one x.
2012. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor inkább várok még 1 évet,hogy lemenjen a HTC One X ára,mobilaréna szerint 1 év múlva is simán megállja a helyét.
2012. aug. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!