Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig iPhone 3GS-em volt nagyon szerettem valami hasonló telefon kellene. HTC-k közül melyik a legjobb ami 40-50k között van? De mást is írhattok HTC-ken kívül..

2012. aug. 23. 13:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
valamit elfelejtettem, a Samsungok szóba se jöhetnek..
2012. aug. 23. 13:48
 2/16 anonim ***** válasza:

HTC 40-50k-ért kilőve.

Lehet van egy-két telefonja ebben az árkategóriában (pl. Wildfire S), de szarok.

Ha minőségi HTC-t akarsz 80-100k körül kell költeni.


40-50k-ért vagy valamelyik Sony jöhet szóba (akármelyik, mindegyik jó, a legolcsóbbtól kezdve a legdrágábbig), vagy Alcatel OT995.

2012. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Blackberry.!:)
2012. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sony Ericcson egy nagyon jó márka. Nem a legjobb. Én is HTC-t vennék és meg is veszem a one x-t de az drágább. Ha olyan telefont akarsz ami viszonylag minőségi és a pénzedért a lehető legtöbbet kinálja akkor Sony Ericcson -t vegyél. Én a neo-t ajánlanám. Simán 50 alatt van DE nem mindenhol csak néhány kártyafüggetlen kereskedésben. Ha gondolod linkelek mert ismerem a legolcsóbb helyeket.

Alcatelt semmi esetre se vegyél és Motorola vagy az LG kategóriákat is hanyagold. Ha mindenképp HTC-t akarsz akkor vehetsz Desire-t mert az 50 alatt van és az elmúlt 5 év legsikeresebb mobilja. A mobilarénán azon kevés darabok egyike ami megkapta a különösen ajánlott plecsnit. Igaz már nem mai darab de nagyon oda vág. Az első androidos htc-k egyike. De van más is. pl a windows mobile oprendszeres HD2 ami megint csak egy sikerszéria volt. Hatalmas 4 inches kijelzővel van és már 35.000 ért is láttam.

2012. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi, Xperia X10 nem elavult?
2012. aug. 23. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:
ha eddig iponod volt miért nem fejlesztesz abba az irányba? Jók a droidok is csak az alkalmazásokról amiket eddig megvettél mondjuk így le kell hogy mondj majd.
2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az iPhone-m elromlott, használhatatlan, és egy 4-re nincs pénzem 3Gs-t meg már nem éri meg szerintem...
2012. aug. 23. 14:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Hehe igen és a HD2 viszi a wp7-et és bármelyik android verziót is akadás nélkül :D Nem is túl nehéz rátenni őket.
2012. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Béke poraira. Ezek is elszoktak csak nem roppan bele az ember annyira. A Sony-t ajánlom most neked én is. Egyelőre ők még nem álltak be a tömegtermelésre, most nevet akarnak maguknak szerezni -> a készülékeik megérik az értük kiadott pénzt.
2012. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Xperia x10ről vélemények?
2012. aug. 23. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!