Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! SÜRGŐS! Beleesett a...

HELP! SÜRGŐS! Beleesett a telefonom a kádba! Lehet valami baja?!

Figyelt kérdés
sony ericsson live with walkman

2012. aug. 21. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha víz volt a kádban, vagy akár csak nedvesség is,akkor simán...tönkre is mehet akár végképp

ha nem,akkor rakd össze,és próbáld meg használni...


nekem egyszer esett vízbe a telóm, kiszárították meg kiporszívózták t-mobilba(van ott ismerősöm)...de azóta 1 napot se bír ki anélkül, ha reggel leveszem töltőről,este újra fel kell dugnom töltőre,ha másnap használni akarom... még karácsonyig bírja ki így, aztán megy a kukába...karácsonyra szeretnék kapni egyet ajándékba, ha nem kapok,akkor amit félreraktam pénz,annak egy részét erre fogom fordítani...

2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

uuristen ne ijesztgess........................................


és adnak uj készuléket? garanciás

2012. aug. 21. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Te ejtetted bele a kadba, nem a gyarto a hibas.
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha víz érte, akkor szedd szét, vedd ki az aksit, hagyd úgy száradni egy napig. Utána rakd össze, imádkozz, és próbáld ki. Akár még működhet is, ha szerencséd van.
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
általában nem adnak garanciát. T-mobile-nál van egy olyan lehetőság, hogy havi 490 Ft-ért ilyen kártalanítási valami jár, ha mondjuk leejted és összetörik, vízbe ejted a telefonod. És akkor cserélik, amennyiben garis. de ha nincs ilyened, és nem tudod kiszárítani... legközelebb vegyél inkább defy-t, vagy vigyázz jobban:/ Sajnálom. Azért remélem, meg tudod csinálni.
2012. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én tegnap előtt kb. fél óráig úsztam egy medencébe úgy, hogy a zsebemben volt a telóm (Sony Ericsson K550i), ezután kiszárítottam de azóta kb. 15 bekapcsolási próbából egyszer bekapcsol, ha nem akkor aksi ki majd újra próbálom bekapcsolni. Óráról órára változik az állapota most olyanja van, hogy egyáltalán nem kapcsol be még fel se villan a képernyő, ha töltőre teszem akkor se történik semmi csak az infraport világít. Eddig kétszer sikerült bekapcsolni azóta és ekkor tökéletesen működött csak kb 5-6 óra múlva magától kikapcsolt, és azóta nem tudom bekapcsolni.
2012. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 grummel otto válasza:
Ahh nem lehet annak semmi baja...orul, h uszkalhat...Szerinted...? Nem lehetsz ennyire sotet... vedd ki az aksit es tedd ki szaradni... vagy ami meg segithet tedd 1 nagy tal rizsbe.
2012. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
basszusxd ha ennyire szeretitek a vizet, akkor miért nem vesztek stapatelefont? xD Úszni a telefonnal... ez kész:D
2012. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! kapkodásban voltam mert elutaztam, és nem tudtam egy napig szárítani csak 10 percig... de semmi baaja !!! :DDD tényleg, egyből bekapcsolt, képernyője is normális, nem merül gyorsabban mint eddig, szal szerencsém volt :) csak ilyenkor mindig nagyon ideges vagyok :(((( köszönöm mégegyszer mentek a zöldkezek ! 
2012. aug. 21. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
éljen a Sony:D az én Alcatelem mát tuti halott lennexd
2012. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!