Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom beleesett a vízbe...

A telefonom beleesett a vízbe használható lesz még?

Figyelt kérdés

szárítottam hajszárítóval de a legkissebb fokon és hideg levegővel.... kapcsolgattam is de már megse mozdul....

Lg kp502 tipusú teló... mi lesz vele? :S


2011. jún. 23. 20:38
 1/8 anonim válasza:
Nekem még sosem esett bele telefonom a vízbe,de egyik osztálytársamnak egy samsung típusú mobiltelefonja beleesett és azt mondta, hogy ugyan egy hét kellett neki, de tökéletesen kiszáradt és teljesen jól működik. Hátha van reményed :)
2011. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy régi nokia túlélte volna(tapasztalat) de ezek az új mobilok már lehet hogy nem:S De azért próbáld meg minél jobban kiszárítani.
2011. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maka1234 ***** válasza:
59%
De ne sokáig száritsd mert a hőtől eldeformadoldhat az alaplap es akkor tenleg,buktad atelot
2011. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

az alaplap megússza a proci az necces kijelzőcsere lesz a minimum


de az is lehet hogy isten megsegít ;)

2011. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
54%

szárítottam hajszárítóval de a legkissebb fokon és hideg levegővel.


Tökmindegy hogy hideg, vagy meleg, azzal csak szétfolyatod mégjobban a vizet benne. Reménykedj hogy menni fog még, mert ugyanis a legrosszabb módszert választottad a hajszárítóval. Kapcsolgatni meg tilos, miután beeázott, azzal is rontottál a helyzeteden. Beázik, szétszeded, berakod rizsbe kb 1 hétig, majd összerakod, és bekapcsolod.

2011. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha víz éri az első lépés kivenni az akkut belőle.

Az egész ezen múlik.

Mivel a víz vezeti az áramot, a rézzel elég jó kis elektrolítist csinál, a panelról elgalvanizálja a fóliát.

Aztán nem lesz ami vezesse az áramot.


Ha az akku ki van véve, egy hét alatt hajszárító nélkül is elég jól kiszárad.

2011. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

közönöm a sok segítséget.

ma kapcsoltam be tegnap óta először és elég jól működik... mivel érintőképernyős a telóm ezért az érintőpad teljesen jól működik de a kijelzője az kicsit párás... a tárcsázó és az elutasító gombok elég neccesen működnek néha jó néha nem... a billentyűzár is vmikor működik vmikor nem...

miután kivettem a vízből egyből kivettem az akut szóval ezek szerint ezt jól csináltam...

akkor egy hétig ne is használjam??

2011. jún. 24. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én motorola defymet néha meg is fürdetem, és működik
2011. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!