Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s PLUS recsegő...

Samsung galaxy s PLUS recsegő oldalszegély mit tegyek?

Figyelt kérdés
A samsung galaxy s plusomnak recsek a krómozott oldalcsíkja. Tesómnak is s plus-a van de neki nem recseg mitől lehet ez? Mit tehetnék?

2012. aug. 16. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ejtetted le a telefont? Régóta megvan? Esetleg a hátlapot rosszul illesztetted vissza? Por került alá?
2012. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszer véletlenül a töltő zsinórjába beleakatt a lábam és kb 30cm magasról a hátával a földre esett XD nem rég takarítottam, ugyhogy nemhiszem h poros lenne, ballagásra kaptam ugyhogy kb 2 és fél hónapja van meg
2012. aug. 16. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos vissza már nem viheted, hogy zörög. Elképzelhető, hogy az esés következményeként történt valami.
2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah és a hátlapot jol illesztem vissza nem lehet eltontani mindenhol pattan nem áll el ugyhogy az is jolvan de am hogy igy nézegettem h mitöl recseghet olyan mintha a hátlam igy felnyomná a szegélyt és ahogy megnyomom felülről a szegélyt úgy a szegély és a hátlap illesztésénél dörzsölik egymást és ez ad recsegő hangot.
2012. aug. 16. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Galaxy s+ volt és nekem is recsegett. Már nem szerettem meg sem fogni mert féltem, hogy összetörik a kezemben.
2013. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!