Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Atlas W vagy ZTE Kis?

ZTE Atlas W vagy ZTE Kis?

Figyelt kérdés
És miért?

2012. aug. 14. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Talán inkább a KIS, ha már annyira ZTE teló kell.

2012. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annak kisebb a képernyő és kamera felbontása nem? Akkor miért a kis?
2012. aug. 15. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert legalább hardveresen jobb.


A mobiltelók kamerája meg még mindig sz*r, mert gombostű fejnyi optikával sosem fogsz tudni jó képet csinálni, akármennyire is jó a szoftveres algoritmus.Persze ha a megapixelekre izgulsz, akkor veheted az Atlast is, nem az én pénzemről van szó, úgysem én döntök.Csak aztán majd ne csodálkozz, ha a gyenge hardver miatt pont az az alkalmazás nem fog futni rendesen, vagy egyáltalán nem fog futni, amit szeretnél használni...

2012. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan hardverrel rendelkeznek, ha jól tudom, nem?
2012. aug. 16. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy elküldtem mindkét teló tesztjét az első linkben, a hardveres részt már nem sikerölt megnézni?


Nem ugyanaz a hardver, a Kis ha nem is sokkal, de erősebb hardveresen.Márcsak amiatt is, hogy amíg az atlas armv6-os cpu architektúrával dolgozik, a kis már armv7-tel megy.

A számítási sebessége jóval gyorsabb, és az armv7-nél már van flash is.Minimum ennyiben már jobb a Kis.

2012. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!