Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora felbontása van a ZTE...

Mekkora felbontása van a ZTE Atlas 3,5 W előlapi kamerájának?

Figyelt kérdés
Jó minőségű képet csinál? van valakinek ilyen telefonja?:D
2012. aug. 12. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szidják a kameráját, gagyi.

Ajánlom olvasd el a mobilarena.hu -n róla a cikket illetve a hozzászólásokat, elavult processzor van benne, lenyúzott bőr az egész telefon.

2012. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább bármi mást...


Sony live with walkman lealázza, alcatel ot-995 pedig letiporja...

2012. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már megvettem.:) szerintem egész jóó képet csinál.!:) sőt .. jobbat mint az OT -990 .:)
2012. aug. 14. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Te tudod...


Ha neked 2012 közepén jó még egy 3-4 éves hardverű cucc...

2012. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 icerocket válasza:
Én is szeretnék egy ilyet, mert ennyi pénzért (2000 ft-ért mér ki lehet hozni a telenortól és nem kell hozzá horror előfizetést vállani), igazából semmit sem kapsz csak valami minimál telót. Én az akksiról szeretnék kérdezni. A mobilarénán azt olvastam, hogy 1 nap alatt kivégezték. Gondolom szuperintenzív használattal történt ez. Nállad mennyit bír az akksi?
2012. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ha nem használom , tehát nem böngészek , nem játszok és nem a legerősebben van a fényerő akkor kb 2,5 napot.:) de ha ezt mind akkor kb 1 nap .persze nem célom elbaszni .:D
2012. szept. 11. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!