Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elfelejtettem a 9 pontos...

Ha elfelejtettem a 9 pontos billentyűzáram kombinációját hogy tudom felhackelni?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link]

2012. aug. 14. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Még az FBI-on is kifogott, akkor te nem fogod tudni.

[link]

2012. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
add meg a biztonsági kérdést
2012. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember nem ad meg biztonsági kérdést, mert hát "Én úgysem fogom elfelejteni ezt a hót egyszerű mintát, meg minek?".Továbbá a legtöbb okosteló tulaj még a google fiókjába sem tud belépni, mert nincs mindenkinek aktív netkapcsolat a telóján.


Kérdező:


http://www.youtube.com/watch?v=UZ3Yq6oQbjM


Ha ez működik, akkor qrva nagy mázlid van.Ha nem, akkor:


[link]


Hard reset.Így viszont minden nem szinkronizált adatod a telefon memóriából el fog tűnni: telefonszámok, smsek, névjegyek, itt tárolt appok, és társai.

2012. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek meg üzenem, hogy az FBI csak azért nem hard resetelt, mert nyilván az összes fontos telefonszám, meg sms és egyéb elszállt volna a telóról, ami gondolom a nyomozásukhoz kellett.Nem azért nem tudták megcsinálni, mert képtelenek lettek volna egy sz*ros hard resetet csinálni a telefonon...
2012. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 roldzsok válasza:
és ha a hard reset menüpontjai helyett az jön be fehér négyzetben hogy FTM akkor mivan???? a választ előre is köszi
2014. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 esvanka14 válasza:
megkaptam itt van a zalinak http://www.youtube.com/watch?v=X8bst3qgH20 ez jo a hangeronel a felso gombot kell nyomni csak annyi
2014. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zoo-lee válasza:

Nem kell hackelni

Hard reset kell ide.

2014. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!