Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 redbull 2es telefonom...

Van 1 redbull 2es telefonom mintás billentyűzáram van! Nemtudom kioldani mert elfelejtettem a mintát nincs ott h elküldje emailban mittegyek tudvalaki segíteni?

Figyelt kérdés
Redbull huawei 2

2012. ápr. 6. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálgasd minden féleképpen de hogyha úgysem sikerül akkor csináltass 1 rendszerfrissítést 1 olyannal aki ért hozzá!


Ha pl van még garid akkor szerintem megcsinálják neked de hogyha nincs akkor vidd szervízbe!

2012. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Factory reset a bootloader-ből.A szervízben ugyanezt csinálnák meg neked, otthon is percek alatt elvégezhető.Egyetlen hátránya, hogy töröl minden letöltött alkalmazást és programot a telefon memóriából, és a memóriakártyáról.

Lényegében visszakerül az oprendszer abba az állapotba, mintha első beüzemelése lenne.

Youtube-on is van róla egy rakat videó, írd be a telefonod nevét és utána azt hogy factory reset, és még videós instrukciókat is fogsz találni róla.Nem jár sem garanciavesztéssel, sem semmivel.Ha bármi gond lenne, írj.


Üdv.

2012. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De bizony garancia vesztéssel jár mert a tesómnak is ez volt a problémája és őneki is garanciavesztéssel járt mert itthon csinálta. :/


Ja és nem vesznek el a cuccok mert ha kiveszed a mem kártyát akkor azon megmaradnak a cuccok :)

2012. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó HSZ:


A bootloaderből a factory reset ugyan az, mintha a telefonon belül a beállításokban a visszaállítás gyárira gombra nyomnál, csak ez a factory reset arra jó, hogy ha pont ilyen baromságok miatt a telefonban nem éred el, akkor a bootloaderből el lehet érni.

A drága testvéred pedig valószínűleg nem factory resetelt, hanem valami szar főzött rommal elbaszott valamit, nem tudta bekapcsolni, azt viszont utána a bootloaderben észreveszik, hogy nem a gyári ROM van rajta.

Nem jár garanciavesztéssel, sőtt, ha beszarik a telefon egy főzött rom alatt, és wipe all/factory reset-tel visszateszi az ember az eredeti romot, akkor még vissza is jön a garancia.

Ehhez ennyi a hozzászólásom.


Üdv.

2012. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

...és ha kiveszed az SD kártyát se bekapcsolni, se bebootolni nem fog, mert az SD kártyán van maga az op.rendszer.

Az utolsó hsz. elég laikus volt.

2012. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja én úgy értettem hogy firmware-t mondassz :)
2012. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Lósz*rt, egy sima factory reset megoldja majd a problémát, semmiféle garanciavesztéssel nem jár, és ugananyi időt fog elvenni, mint első beüzemelésnél, kb negyed óra-húsz perc az egész, ha addig nem jut eszébe a kérdezőnek a minta.


Illetve, ha nem törölte meg a kijelzőt, akkor a zsírnyom jó támpont lehet, mert egyszerűbb mintánál elég eltéveszthetetlen zsírnyom keletkezik a kijelzőn. :D

Firmware csere jóhogy garanciavesztéssel jár, és ha ott csesz el valamit valaki, akkor nem javítanak garanciálisan.

De általában az sem szokta érdekelni a gari szervízt, hogy ha nem a gyári rom van fent.Legalábbis eddig a közvélemény nagy része ezt mondja.

2012. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De hogy csináljam?(gombokra értem) nem értek hozzá tudnátok segíteni!
2012. ápr. 8. 09:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy facebookon Horváth Dávid vagyok Monostorpályiból!
2012. ápr. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!