Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez miért van? A többi lent

Ez miért van? A többi lent

Figyelt kérdés
rámentem a netre a telón és egy idő után azt írta ki h kevés a memória a telefonban mit kell csinálnom hogy tudjak netezni??? a válaszokat előre is köszönöm

2012. aug. 13. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és nokia 5230 a telóm
2012. aug. 13. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:

A netnek is kell valamennyi ideiglenes hely, valószínűleg annyi cucc van a telefonodon, ami mellett már nincs elég helye a netnek rendesen futni. (nekem samsungom van, de én is jártam már így)

Vagy bővítsd a telefont memóriakártyával (ha lehet) vagy törölj valamit.

2012. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van memoria kártyám be is van rakva csak az van a telefon memorián aminek fontos hogy ott legyen de az egyéb fájloknál 49MB-ot jelez mit csináljak ilyenkor mindent töröltem ami nem fontos pl. képek videók zenék névjegyek stb.de nem lehet beállítani hogy a net ne a telefon memoriáját foglalja?
2012. aug. 13. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg be lehet (legalábbis kéne) de az a baj hogy én nokiát utoljára akkor fogtam, amikor a 3410-es időszak hódított, szóval így látatlanban semmi ötletem nincs...

Esetleg nézd át a kézikönyvet, vagy kérdezz meg egy olyan ismerőst aki nagyon ért az ilyesmihez, vagy vidd be egy használt mobil kereskedőhöz, ha tényleg ért hozzájuk az árképzésen kívül, és még rendes is, akkor valószínűleg két perc alatt átállítja.

2012. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!