Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace kérdés?

Samsung galaxy ace kérdés?

Figyelt kérdés

tesóm tnap kapott egy ilyenb telót, a csajtól megkérdeztük h lehet e az h attól h wifit használunk vh vegye a pénzt, vagy h a telenoros netet használja (pénzért). a csaj azt mondta h nem de ha akarjuk letiltja róla nekünk a telenoros netet, h véletlenül se tudjon felmenni rá tesóm. aztán azt vettük észre h mikor ki van kapcsolva a wifi akkor is megy a net.

akkor most valószínűleg szép kis számlát fogunk kapni????? mert így járt egyik ismerősöm is.

csak azt nem értem h ha le lett róla tiltva a net akkor mire kapcsolódott fel????

nemtudom lehet eléggé zavarosan írtam le...:S

a lényeg h akk most valószínűleg pénzbe fog kerülni h a teló "feljárkált" a netre????

köszi a segítséget!:)



2012. aug. 12. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha a mobilnetet használjátok akkor fizetni ia fogtok. Nekem az a gyanúm, hogy mégse tiltották le az üzletben a netet. Fel kell hívni az ügyfélszolgálatot és rá kell kérdezni, hogy mi van a nettel.
2012. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
adatforgalmat le kell tiltani a beállításokban. ennyi. nekem is ez volt az x10 mini pro-val. különben azért kapcsolódott fel, mert ha már töltött rá progikat, hasonlókat, azok néha igénylik azt, h maguktól frissítsenek és akkor a teló is magától felkapcsolódik a netre, kiszívva a pénzt belőle.
2012. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!