Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy y...

Van egy Samsung Galaxy y telefonom és alig használom. Az akkumulátora nagyon hamar lemerül. MIT TEGYEK? : cseréljek új akkumulátort vagy vigyem el megcsináltatni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 14:20
 1/10 anonim válasza:
Mennyire hamar merül le, milyen használat mellett?
2012. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha zenét hallgatok vagy játszok rajta de ezek a tevékenységek 5 perctől tovább nem tartanak. Valamikor internetezek rajta de ez se tart tovább 10 perctől.Tehát a telefonom akkumulátora nem tart tovább 2-3 napig.
2012. aug. 13. 11:40
 3/10 anonim válasza:
vegyed lejeb pl a fényerőt nekem 2 órát bír ha nézek rajta youtuben videót szerintem vegyél egy erősebb akumlátort én is fogok majd nekem is Y van
2012. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Első vagyok, ezért is kérdeztem, hogy mi az a hamar, okostelefonnál teljesen normális a 2-3 nap ilyen használat mellett, 3-4-et bír ki, ha csak időt nézel rajta napi kétszer. Nem olyanok, mint a régi telefonok, a sok lehetőségért és sokszínű használhatóságért cserébe az akkujuk kevésbé brja. A beállításoknál keresd meg az akkuhoz kapcsolódókat, és ami felesleges, azt kapcsold ki, álltsd lejjebb a fényerőt, stb
2012. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot. :)
2012. aug. 13. 21:05
 6/10 anonim válasza:
nekem is galaxy y-om van es legkisebb fenyerovel plusz kevesebb hasznalattal is alig bir ki egy napot..nap vegefele mar teszem is ra a toltore..olyan 18-20 orat bir ki kb..amugy azert merul le hamar mert androidos.:S:D
2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 1. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
én mióta kikapcsoltam rajta a gps-t azóta 2,5 napig is kibirja!
2012. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is galaxy y-m van, nekem elég sok időt bír ki, nap végén is még szinte fullon van, ha csak időt nézek rajta, játszok kb 10-15 percet, vagy esetleg zenét hallgatok. Bár, ha játszok úgy fél, vagy egy órát, akkor teljesen lemerül..
2013. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Töltsétek le ezt az app-ot, és a kezdőképernyőre ne tegyetek ki semmit, mivel az is fogyasztja az asit, bár annyira nem de "sok kicsi sokra megy". Ha letöltöttétek az app-ot akkor indítsátok eel és menjetek naponta legalább 5x menjetek a keresésre és Javítás-ra :) nekem bejött :)

[link]

2014. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!