Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem! Mitől van ez?

Nem értem! Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van hogy külföldről(Erdélyből) hívok magyar vodás számot(a személy Magyarországon tartózkodik akit hívok), de sokszor van hogy elkezd nekem csengetni de egyből a másodperc mutatom is megy és csenget, de nála nem csenget be. És van olyan hogy egyszer azt mondja nem elérhető rá 1 percre meg már becsenget. És még egy probléma hogy becsenget a telefon de az sms nem megy el, két különböző telorol volt probálva és mind ezt csinálja. Lehetséges olyan hogy nincs bekapcsolva a telefon de nálam becseng? Ez mind mitől lehet? Kérlek mondjatok valamit mit tegyek mert már rengeteg percemet leszedte feleslegesen és alig használtam.



2012. aug. 12. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!