Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a samsung galaxy S...

Miért a samsung galaxy S kapja a legnagyobb reklámot, amikor van egy telefon ami mellett szerintem labdába se rúghat?

Figyelt kérdés
én tipikusan az a fajta ember vagyok aki hülyének néz bárki aki ennyi pénzt ki ad egy telefonra, ami tulképpen még mindig nem jó semmire, mert szerintem egy átlagos ember 1 hónapig örül mondjuk a market "ingyenes" letöltéseinek meg talán az elején időt is pazarol rá, hogy zenéket rakjon, esetleg fényképez is egyet-kettőt, de utána ugyanúgy egy értéktelen mobillá változik. nem sok értelmes felnőtt ember függ a telefonján, hogy mekkora jó, max amíg új. na mindegy, a lényeg az, hogy vannak-e itt olyanok akik vettek galaxy S telefont, és hányan vannak akik utána is olvastak, hogy csak a TOP 2-es telefon, mert a HTC one x pl mindenben felülmúlja, és árkategória is hasonló?
2012. aug. 11. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Baromira nem vettem meg, mégis hol írtam én ilyet? Szerintem kicsit tájékozottabb vagyok a témában mint te, így csak magadat égeted. Sima iphone 4-be mióta van két magos proci? Az iphone 4s-ben meg baromira nincs erősebb cpu, csak az ios sokkal jobban van optimalizálva mint az android. Az s3 meg pont mindenben jobb mint az s2, különben mért adták volna ki?

Ja, hogy a nagyobb és magasabb felbontású kijelző, az erősebb gpu és cpu, az nfc stb. neked semmi? Aki azt mondja, hogy a htc one x, jobb mint a galaxy s3 az egy idióta, mert semmiben nem jobb anyaghasználatot leszámítva, a kijelző meg szubjektív, hogy kinek melyik tetszik.


Azt a tesztet amit olvastál, linkeld már be, mert kíváncsi vagyok, hogy melyik tesztben írogatnak két magos iphone4-ről.


Most már biztos vagyok benne, hogy a barátaid okosabbak mint te...

2012. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
én abban vagyok biztos hogy egy samsung fanboyyal van dolgom... :D
2012. aug. 16. 12:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Én meg abban vagyok biztos, hogy a kérdezőnek nem való okostelefon.
2012. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok samsung "fanboy" egy régi iphone 3gs-t használok...

A tesztet meg linkeld... ja... hogy nincs is ilyen teszt csak okos akartál lenni...

2012. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Be lettél égetve kedves kérdező! Visszanyalt a fagyi! Hahahajha
2013. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!