Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a samsung galaxy S...

Miért a samsung galaxy S kapja a legnagyobb reklámot, amikor van egy telefon ami mellett szerintem labdába se rúghat?

Figyelt kérdés
én tipikusan az a fajta ember vagyok aki hülyének néz bárki aki ennyi pénzt ki ad egy telefonra, ami tulképpen még mindig nem jó semmire, mert szerintem egy átlagos ember 1 hónapig örül mondjuk a market "ingyenes" letöltéseinek meg talán az elején időt is pazarol rá, hogy zenéket rakjon, esetleg fényképez is egyet-kettőt, de utána ugyanúgy egy értéktelen mobillá változik. nem sok értelmes felnőtt ember függ a telefonján, hogy mekkora jó, max amíg új. na mindegy, a lényeg az, hogy vannak-e itt olyanok akik vettek galaxy S telefont, és hányan vannak akik utána is olvastak, hogy csak a TOP 2-es telefon, mert a HTC one x pl mindenben felülmúlja, és árkategória is hasonló?
2012. aug. 11. 12:30
1 2
 1/15 anonim válasza:

a reklámot nem kapja, hanem a samu súlyos pénzeket fizet érte.

egyébként az egy dolog, hogy neked mi az ízlésed, másnak lehet hogy más szempontok a mérvedóak (akár az is, hogy villoghat vele, hogy s3asa van, még ha az életben ki nem használja)

ilyen erővel az audit / bmwt / ferrarit vásárlókat is le lehet hüyézni, hisz ott a suzuki...

2012. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ez nem ízlés, a htc-be belepakoltak egy nvidiát, ha jól tom 4+1 magos, ezzel szemben a galaxy jocskán alul marad
2012. aug. 11. 12:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Az NVidia azért 4+1 magos mert 4 a proci és 1 a gpu, mert az szolgáltatja a grafikai megjelenítést is. Különben a HTC-nek nem érdeke magyarország, ezért látsz nagyon kevés hirdetést. Amit hirdetnek HTC-t azt a telenor hirdeti hipernet keretében.
2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Cloofer ***** válasza:
Neked mióta TOP 2 az az ősrégi Galaxy S?
2012. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem töröltesd a kérdést.
2012. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 melinda104 válasza:

Mert van neve, legalábbis nagyobb, mint a Htc-nek, és a telefon mellé egy valóságos életérzést is reklámoznak

És nem feltétlenül igaz az, hogy a plusz egy mag leveri

Jó öreg Ipone 4S is gyorsabb volt az s2-nél tavaly

2012. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy nevesebb a HTC-nél... A HTC egyből prémium minőség érzetet kelt, nem úgy mint a Samsung.
2012. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

galaxy S3-ra gondoltam, és a kérdésem (elnézést előre is) de a gyökér ismerőseim miatt íródott, akik ujgazdag puják és rögtön minden infó nélkül megvették a galaxy S2-t és rögtön cserélik is S3 ra, én meg csak utána néztem és tesztek írták, hogy az S3 hiába van benne ennyi minden, semmi értelme és még batári nagy is.

és néztem a konkurenciát amiben nvidiás gpu is van ( és szerintem ha már nvidia neve szerepel bárminél, az már rég kenterbe verte a többit) és nem nem vagyok geforce fan, AMD- van a gépembe, csak tudom, hogy a két nagy név nvidia meg ati.

szóval a sok gyökér rohan a boltba csúcs telefont venni, és gőzük nincs róla, mekkora minőség van az olcsóbb HTC-ben ( szal eddig szerintem egyetértettünk itt)

a bmw meg suzuki pedig azért nem igaz, mert nekem azért van tapasztalatom suzuki ban meg bmw-ben is, és ha már csak a kényelmet nézzük, suzukiban nem szivesen aludnék még egyszer :D ráadászl nem mindegy hogy 1.2-es motorral eszik a szuzuki 10 litert vagy a 2.8-as motorral a bmw 5 litert, de ne térjünk ki erre, mert az sem mindegy, hogy a bmw mondjuk japánban hogy néz ki, vagy japánban a suzuki hogy néz ki :P mert magyarországon csak a gagyi suzukik vannak.

de a telefonra visszatérve az teljesen más, mert a galaxy S3 170 ezer körül van, a HTC meg 129-ért láttam, és szerintem csak leírás alapján fényévekre veri a sz@ros szamszungot.

2012. aug. 11. 19:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, te meg pont az az ember vagy aki meglátja, hogy nvidia fejlesztette a cpu-t, meg a gpu-t és akkor már ez a világ legüberszuperebb telefonja. Viszont el kell, hogy keserítselek, mert hiába az nvidia nagy neve, a galaxy s3 így is egy hajszálnyival erősebb, és erre te is rájöhettél volna, ha megnézel pár benchmarkot, ha egyáltalán tudod mi az...

Arról meg már inkább nem is beszélek, hogy tök értelmetlen tegra3-as mobilt venni, mert a jobb játékok úgy is csak laggosan vagy egyáltalán nem futnak rajta az optimalizáció hiánya miatt... (pl:nova3, modern combat 3, asphalt 7, gta3 stb.)


Lehet, hogy a barátaid mégis kicsit okosabbak mint te...

2012. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

szerintme utolsó te csak vettél egy S3-at és most ezzel nyugtatod magad :D

olvastam tesztet és épp ellenkező véleményeket láttam a tiédtől,

ott azt írták, hogy hiába vagy beharangozva, a 4magos S3, semmivel sem jobb mint az S2, és a sima iphone4 a maga két magos procijával erősebb volt...

szóval nem értem mire a nagy felháborodásod... inkább menj és örülj annak a reteknek ha má megvetted és ne olvass ilyeneket.

2012. aug. 14. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!