Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 vagy...

Huawei Ascend Y200 vagy Samsung Galaxy Mini 2?

Figyelt kérdés

Melyik jobb?

Nekem a Mini 2 jobban tetszik, de nem vagyok biztos benne hogy jobb is.

Ugyanannyiért tudnám venni mindkettőt.



2012. aug. 9. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát ha 14 vagy tényleg egy samsung a neked való a huawei sztem gáz, ciki
2012. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Inkább az lesz a ciki, ha elkezd lefagyni a telefon. Ugyanis a Samsumg sokszor leszokott, mivel rosszul van optimalizálva.
2012. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Huawei telefon ciki? :)

Csak megsúgom, hogy a Samsung Galaxy Mini 2 a Vodafone esetén Huawei hálózati eszközökhöz csatlakozik, a Telenor esetén ZTE a beszállító, míg a T-Mobile-nál Ericsson magra Huawei eszközöket építettek be. Vagyis szerintem telefonálni is ciki, hogy ilyen eszközök bonyolítják a forgalmat...

Emellett Németországban 3 operátornál is a Huawei volt az amelyik tendert nyert, így a német Vodafone, O2 és a Deutsche Telekom is a Huawei mellett döntött...


Szóval valószínűleg "értenek" a mobileszközökhöz. :)

2012. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

hát nem tudom hogy vagytok vele de én a gyerekemnek a kezébe sem adnék egy huaweit de nem is fogok neki 60 rongyért telefont venni de szerintem egy kamasz gyereknek tökéletes a samsung és a nokia persze sony ericcson is de a huawei inkább első telefonnak jó mert nem lesz akkora gond ha elhadja vagy tönkreteszi:)


ne haragudjatok a helYesírási hibákért csak az én ujjam kicsit husi ehezb az érintőképernyős íráshoz :)


üdv. medveanyus :)

2012. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

sziasztok :)

A tesómnak mini 2 van nekem meg huawei y200

Tényleg csak egy árnyalat van köztük, mindkettő jól(stílusosan) néz ki. A huawei-ben alapból kevesebb hely van, mint a mini 2 ben, de a mini 2 2,3 inch-el kisseb, mint az y200. De az y200-ast sokkal könnyebb szerintem kezelni. Ugymond kellemesebb. Nem csak azért mondom hoy jobb a huaweimert nekem az van. Azért is mert már előtte is láttam és 1-szer 2-szer a kezembe is volt mind a kettő előtte is. Az y200 egy paraszthajszállal jobb.De inkább gyűjts egy tipora.

2013. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szia nekem huawei telom volt.. 2012.nov.27-én vettem és 2013.05.13-án beált nála a kék halál.. azota is a szervizbe van.. és nem tudják megcsinálni szerintem nem jo a telefon alapbol nagyn sokszor lefagyot és lekapcsolt a netről akár a wifit akár a sima netet használtam... most vettem 4 napja a samsunk-ot ami nagyon fain... megvagyok vele elégedve akármit letöltök nem irja ki folyton mint a huawei hogy teli a memoria pedig 8gb memo volt benne de automatikusan a telora ment mindent...
2013. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!