Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mennyit bír az Iphone...

Nektek mennyit bír az Iphone 4 s-etek?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem, és a számhordozás miatt még egy darabig várni kell,hogy működjön rajta minden, de pl fényképezni lehet..szóval szinte az állásban merül iszonyatosan gyorsan..mi lesz ha netezni fogok rajta meg zenét hallgatni?

érdemes lenne venni egy ilyen vésztöltőt,arra az esetre,ha nap közben nem tudom tölteni sehol?


2012. aug. 8. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ez az egyik hátránya a 4s-nek. nekem i4-em van, és 5.1.1-es ios-el ez is jobban merül, 5.0.1-el kicsit tovább bírta nekem, de alapból jobb a 4s-nél, mert nem annyival növelték az akku kapacitását, mint amennyivel többet fogyaszt a 4nél.
2012. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kikapcsoltam benne a 3G- t, és így egy nappal többet bír az akksi:)
2012. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!