Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lessz vagy van iPad mini?

Jona13 kérdése:

Lessz vagy van iPad mini?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül, hol lehet beszerezni?

Azon is IOS op rendszer vn?

Tudnatok nekem mondani bovebb informaciokat, mik a tapasztalatok rola?



2012. aug. 8. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ipad mini?

Nincs

Ha lenne IOS lenne rajta

Nem.

2012. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán lesz...senki nem tudja.
2012. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cloofer ***** válasza:

Van.

A neve iPhone. -.-

2012. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Multigod97 ***** válasza:
Még nincs, de biztos h iOS futna rajta, ám elvileg szeptember 12-én mutatják be.
2012. aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elözönek,:nem szeptember 12.én mutatják be,hisz ütközne a igazi céljával(iPhone5)tehát az iPad mini teljesen belezavarna a produkcioba,ezért az Apple, és a gyártó/támogato cégeg inkább oktober eleje felé vagy inkább a közepe felé terelik a bemutatást,még pedig azért mertha együtt mutatnák be akkor nem kellne/ el annyi iPhone 5(a sugk szerint az iPhone5 12.én várhato és sept 21-edikére már a bolotkban lesz/persze csak amerikában xD) és bezavarnia részvényekbe,vagy mittudomén...jah az iPad mini-n az uj IOS 6-vagy az IOS LEON fog futni,lehetöleg az (IOS6-nak kéne fittnua mert mosj áttervezik az iTunest és könyebentuc rárakni dologkat,appokat,de van egy hátrány még pedig az hogy nem lehet alap alkalmazás a Google és a YouTube,mert szerzösédst bontotak az Apple és a google-youtube.szoval valami más keresön tuc eljutni aivánt célpontba!
2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a Hatalmas ApplePremier élöbenn is meglehet nézni :D
2012. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne,Már pedig van iPad mini,mert elvileg egy németvodafone már teszteli,hogy tudod müködik rajta a telefonkártya minden(telefonkártya azért ekll mert hogy menyen a net ,ugye értitek?PÉNZ!!!!)ez ami ott van ez egy teszt alany!
2012. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!