Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad 2 Vagy Ipod touch 4g?

Ipad 2 Vagy Ipod touch 4g?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik érné meg jobban mert ugye azt ipadet nem lehet mindenhova hordozni,viszont az ipod touchot szinte bárhova.Szóval melyik a jobb?(még egy kérdés:hány app van tervezve az ipad 2 re?)

2012. júl. 29. 13:50
 1/4 Multigod97 ***** válasza:
Másra való, nekem Touch 4-em van és iPad 2-m és másra hazsnálom, ha csak az egyik lehet én azt mondanám, hogy Touch, mert ugyan ne lehet annyira kihasználni, de mindenhova magaddal tudod vinni, míg az iPaden sokkal jobban lehet mindent csinálni, de nem hordozható.
2012. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1.válaszoló de ugye a Touch-on lehet telefonálni ?? mert sok helyen úgy láttam hírdetve hogy mp3 lejátszó.
2012. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Multigod97 ***** válasza:
ipodon nem lehet telefonálni
2012. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több, mint mp3 lejátszó. Inkább egy iPhone-hoz hasonlít, amellyel nem lehet telefonálni.
2012. aug. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!