Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Az Android...

Panka98 kérdése:

Melyik a jobb? Az Android vagy a Windows Phone alapú telefon?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! :) :)

2012. aug. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek melyik.

Az Android elterjedtem, több alkalmazás van rá, viszont az alsókategóriából nem vegyél, mert akkor megutálhatod az androidot.

A Windows Phone egy stabil rendszer, de nincs még elterjedve, kevesebb az alkalmazás is rá.

Az android testreszabható, rengetek rom van rá, hogyha többet használod a telefont, akkor androidot vegyél, hogyha kevesebbet, és elég neked az amit a wp nyújt, akkor pedig azt.

2012. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt vagy megint háború és OS fanok csatája lesz, vagy mindenki elmondja a személyes tapasztalatait és kész.


Android:nagy a google szolgáltatás kínálata, nyílt a rendszer, annak minden előnyével és hátrányával, SD kártyával bővíthető a memória, teljesen testre szabható, viszont az olcsó androidos telókkal sok a gond.Ha nincs megfelelően optimalizálva(ilyen még nincs, csak közel van hozzá), akkor 4 magos processzor alatt is akad a rendszer.


WP: Atomstabil, ha elfogadod, hogy bizonyos dolgok korlátozottak, pont, mint az iPhone esetén, akkor nagyon könnyen és egyszerűen használható, sosem akad, sosem fagy, az alkalmazáskínálata kielégítő.


Jelenleg androidot használok(megint), előtte WP7-es telóm volt, OS szinten a WP szerintem jobb.Habár majd most a WP8-cal nyitják a korlátokat, tehát semmilyen hátrányban nem lesz más OS-hez képest.

2012. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Audi S8 full extra, vagy BMW 7 közel a full extrához?

a válasz, az a kérdésre, hogy nem tudja senki...vagyis inkább a saját tapasztalatok alapján tudják az emberek elmondani a véleményüket.

Windows Phone-t használok. Meg vagyok vele nagyon elégedve. Kielégítő az alkalmazás tára, és baromi stabil és baromi gyors. Egy magos processzor révén az Xperia S (2mag) sebességét hozza. A zártsága egyenlő az iPhone-éval.

2012. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy gondoltam, hogy az Android jobb, de mióta Omnia 7-em van teljesen megtetszett a WP.

Engem csak a zártság, a fájlkezelő hiánya zavar.

Meg persze a jól bevált háttérkép egy menügombbal, meg ilyenekkel.

2012. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!