Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi---Mit tegyek, hogy se a...

Wifi---Mit tegyek, hogy se a nettel, se a géppel ne legyen semmi?

Figyelt kérdés
Wifis routerünk van,és a telefonom nem jelzi,pedig azon is van wifi.Mit csináljak,hogy legyen itthon wifi?Egyszer már újraindítottam,de semmi,valaki letudná írni pontosabban?

2012. aug. 7. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Típustól függően a gépen a böngészőben be tudsz lépni a router beállításai közé, és ott kel engedélyezni a wifi-t. Ezenkívül olyan titkosítást kell választani, amit ismer a telefon.

A beállítás menete elvileg le van írva a router használati utasításában, típus nélkül ennél többet nehéz mondani.

De ha gugliba beírod:

wifi router beállítás

akkor van pár segédlet.

2012. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A telefonon is lehet, hogy engedélyezni kell a wifit.
2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És én találhatom ki a nevet?De ugye minden ugyan lesz,ahogy volt?Nem kell semmit kódolni?...
2012. aug. 8. 08:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Hálózati névnap mit kell beírni?><
2012. aug. 8. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

"És én találhatom ki a nevet?"

Igen, bármi lehet. Ezt a nevet fogják látni a szomszédok, mikor wifi adót keres a telójuk.


"De ugye minden ugyan lesz,ahogy volt?"

Miután eddig nem működött, szerintem nem szeretnéd, hogy most se működjön. :)

Ha a vezetékes hálóra gondolsz, az marad, hacsak nem állítasz el valamit rajta.


"Nem kell semmit kódolni?"

De igen, állítsd be a security-nál a kódolást. (Pl: WPA2.) Meg kell adnod egy jelszót, amit majd a telód is kérni fog.


Nem tudom mi az a "Hálózati névnap".

2012. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 8. 15:26
 7/8 A kérdező kommentje:

hálózati név xd


Be megyek a Hálózati helyekbe és ott a vezeték nélkülni izére menjek rá?

2012. aug. 8. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. A böngészőbe kell beírni a router saját IP címét, ahogy egy webcímet, és úgy lehet beállítani, mintha egy weblapon lennél. A router leírásában benne kell, hogy legyen az IP cím.
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!