Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Ion vagy S?

Sony Xperia Ion vagy S?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket éri megvenni? Egyáltalán mikor jön Mo.-ra az Ion? Lesz szeptember előttig? Ti melyiket vennétek meg? :)

2012. aug. 6. 21:28
 1/7 kohjack ***** válasza:
Ion mostanában nem lesz mert a T-mobile jelenleg csak a Tipo-t fogja forgalmazni én szerintem Xperia S megéri a pénzét majd én is fogok Sony-t venni egy Xperia miro-t S nekem nagyon tetszett régebbről is ajálom neked
2012. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyre biztosabb vagyok az S-ben. Sőt, fekete S-em lesz!:D
2012. aug. 6. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Már lehet itthon is kapni az Iont kártyafüggetlenül. Nagyjából ugyanazt tudják, de az ionnak nagyobb a kijelzője és bővíthető a memóriája, szóval az ion a jobb.
2012. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ion a jobb, mert bővíthető, és jobban is néz ki, de egyébként mind a kettő nagyon jó telefon.
2012. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az ION az S nagyobb akkus változata.
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ION ugyanaz mint az S, csak nagyobb kijelzője van, és bővíthető. Az, hogy melyik néz ki jobban, az szubjektív, de szerintem az S az átlátszó csík miatt. De mind a két telefon nagyon jó, és gyönyörű.
2012. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most már a kezemben tartom a gyönyörűszép S-t, szerintem nagyon jó választás volt. :)
2012. aug. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!