Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U 4. 0 Frissítés!?

Xperia U 4. 0 Frissítés!?

Figyelt kérdés

bárhogy próbáltam a telefont frissíteni nem sikerült....

követtem a companion utasításait és semmit...mikor nyomom a hangerő szabályozó gombot utána sem történik semmi pedig 3 percig folyamatosan nyomtam.

( amúgy nem értem hogy a telefon miért kapcsol ki ellenőrzés közben mikor utána a companion azt írja hogy kapcsolja ki a telefont -.-" )



2012. aug. 6. 00:39
 1/8 ben18 válasza:
Próbáld meg Update Service-vel. Nekem Xperia S van, és én ezzel frissítettem. Keress rá Googlen, és töltsd le PC-re.
2012. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ!

a probléma továbbra is fennáll....miután kikapcsolom a telefont várok 30 mp-et ahogy a kép is írja, de mikor csatlakoztatom az usb-t és köbe nyomom a hangerő szabályozó gombot(lefelé ahogy a képen van) nem történik semmit.

2012. aug. 6. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:

susba bemész kiválasztod a telefont a telefon persze ki van kapcsolva nyomd a hang+le és feldugod a gépre miközben nyomva tartod a gombot felvillan a led(zölden)megvizsgálja a telót ha talál frissítést akkor felrakja


na ezért használtam én flashtoolt az nem vacakodott ennyit

2012. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
felvillan zölden alul a led utána pedig megjelenik a képernyőn a Sony felirat és elkezdi tölteni a telót...-.-
2012. aug. 6. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor passzolok magamnak és barátnőmnek is én dobtam fel ott egyből ment szépen minden persze nem sus-al (xperia u,s)
2012. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is ez volt a gáz . bedugod az usb-t közbe nyomd a lefele gombot. villan a zöld lámpa. elkezd tölteni. nyomd meg hosszan a ki/be kapcsoló gombot és betölt. onnan már sima ügy
2012. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Most frissítettem a T-Mobilos Xperia U telómat új Android 4.0.4-re a Sony Update Service segítségével (sokkal jobban lehet használni, mint a Companion-t).A SUS magyar nyelvű a telepítés után :

[link]

És feltétlenül fel kell hogy legyen töltve az aksi, mert különben nem megy !

Lehet hogy az előzőekkel is ez volt a baj (azért mutatta a töltést).

2012. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ugyanaz a helyzet nálam is mint a kérdezőnél, sikerült azóta megtalálni a megoldást?

Én is mindkét programmal próbáltam és nyomtam a hangerő gombot, de nem reagál.

2013. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!