Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni a...

Milan93 kérdése:

Miért nem tudom frissíteni a SE mini prom? PC Companion programmal próbálom de mindig azt írja hogy a szerver jelenleg túlterhelt. Már próbáltam rengetegszer de mindig ezt írja. Tényleg ez lenne a valódi probléma?

Figyelt kérdés
Megnéztem és az SI szám alapján már kijött rá a frissítés. Mindent úgy csinálok ahogy a program írja. Vagy jobb lenne ha bevinném a szolgáltatóhoz és ott megcsinálják? Akkor tuti jó is lesz?

2012. júl. 31. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg túlterhelt a szerver akkor várj vele egy pár napot. Vagy próbáld meg a SEUS-t.
2012. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a progit nem ismerem te használod? Küldenél egy jó linket róla ha tudsz?
2012. júl. 31. 15:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Találtam itt a gyik-en is nem muszály róla link.
2012. júl. 31. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2012. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A frissítés sikerült. Viszont nem tudok bejelentkezni olyan alkalmazásokba amelyekhez gmail azonosító kell. Mindig azt írja hogy nem sikerült biztonságos kapcsolatot létrehozni a szerverrel, próbáljam meg később. Azért frissítettem android 4.0-ra hogy hátha megoldódik, de nem.
2012. aug. 3. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári visszaállítást és amint újraindul jelentkezz be a fiókodba.
2012. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!