Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam itthon pár darab...

Találtam itthon pár darab régi SIM kártyát a fiókban meg itt-ott. Pin kódhoz hogy juthatok hozzá? Többi lent!

Figyelt kérdés
Semelyiknek nincs meg a nagyobb kártyája, amiből ki kellett törni, se semmilyen kód.3darab Pannon GSM 1darab Vodafone és egy 1darab Westel. Valamilyen úton módon megtudjuk fejteni a PIN kódot vagy valamit lehet kezdeni a kártyákkal? Valahol beveszik valamennyiért? Vagy csak a kuka a végső állomás? Várom a válaszokat.

2012. aug. 5. 04:09
 1/7 anonim ***** válasza:

1/ Be tudsz menni a szolgaltatodhoz és ha igazolod hogy a tied és még müködik is, adnak hozza pin kodot.

2/ha esetleg korabban felirtad a puk kodot,azzal adhatnal uj pint.Bar a westelesben én mar nem biznék, szerintem mar rég lejart.

2012. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 365 napig nem töltesz pénzt a kártyára, akkor lejár. Utána még pár hónapig van erre lehetőséged és újra aktiválják, de egy idő után végkép inaktív lesz a szám. Gondolom a te kártyáid már elég idősek, szóval biztos vagyok benne, hogy már nem fognak működni. Egyébként, ha bemész a szolgáltatóhoz, számlával bizonyítod, hogy tiéd a kártya, akkor megmondják a pin kódot.
2012. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de legelõször tedd be öket egy teloba, mert nem biztos hogy mindegyik kéri a sim et
2012. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos mindegyik kérné a PIN kódot, és mindegyik elmúlt 4-5 éves.

Van valahol ahol beveszik a SIM kártyát vagy hagyjam és dobjam ki? Ér valamit is? :S

2012. aug. 5. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy írták is már, ha nincs feltölve, akkor egy év után a szolgáltató megszünteti a számot, érvényteleniti a sim kártyát. a jópár éves simek semmire se jók, nem lehet öket ujra aktiválni.
2012. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony, sajnos semmire sem használhatóak már, valószínüleg a telefonszámokat is már mások kapták meg. Szerintem tartsd meg dísznek :)
2012. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap találtam egy régi praktikumos kártyát, felhívtam a hozzá tartozó telefonszámot és valaki beleszólt. Tehát az én számom is kiadták újra.
2012. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!