Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassan lecserelnem Galaxy S...

Lassan lecserelnem Galaxy S telefonom, mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
120 000 ft korul valami okosabb telot

2012. aug. 5. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magasabb PPI, nem tudok neki mit mondani, játék a számokkal, látni kell, és el lehet dönteni, kinek melyik a jobb. Ha legközelebb Xperia közelébe kerülök, össze fogom hasonlítani, de nagyon nehezen hiszem, hogy jobb képet adna, mint az IPS Retina. Én sem vagyok Apple fan, csak egyrészt nem szeretem a Sonyt, másrészt az iOS-t szeretem, mivel egyártelműen jobban optimalizált és felhasználóbarátabb, mint az Android, ami egy az egyben egy kotyvalék. Tisztában vagyok vele, hogy az Apple sem tökéletes, sőt, én magam is föl tudnék sorolni jónéhány hátulütőjét, de aki olyat mond, hogy "szar", az vagy nagyon félrenézett valamit (esetleg meg se nézte rendesen), vagy hihetetlenü elfogult. Tény, hogy hardverben vannak jobbak, de szoftverben ez már másként van.
2012. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vesszünk össze ilyenen, mindenki maradjon a saját megszokott márkáinál, oprendszerinél :)
2012. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Apple fan de attól még akkor is annak jobb a kijelzője :D :D kb. ezt írtad.

Amúgy ha 120 körül akarsz jó telefont venni, akkor az egyik legolcsóbb de mégis szinte a legjobb telot ajánlom az LG 4XHD-t.

2012. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!