Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassan lecserelnem Galaxy S...

Lassan lecserelnem Galaxy S telefonom, mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
120 000 ft korul valami okosabb telot

2012. aug. 5. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A ma legjobb telefon a HTC ONE X mind szoftverileg, mind kinézetileg és annyira nem is drága.
2012. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
120 körül Xperia S, ha nem félsz valamivel feljebb menni akkor HTC One X.
2012. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Xperia S
2012. aug. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
One X bár nem mondanám a legjobbnak, de annyiért nincs jobb készülék..
2012. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ennyiért van Galaxy S2, ami sokkal jobb, mint az S, de lehet, hogy érdemesebb volna várnod és gyűjteni még egy kicsit pl. S3-ra (ha tetszik) vagy iPhone 5-re (mindjárt kijön) vagy 4S-re (lejjebb fog menni az ára). De neked kell tudnod, milyen igényeid vannak.
2012. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A Galaxy S 2 semmiben sem jobb mint az Xperia S, az iFos meg szar ^^
2012. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem hinném, az AMOLED pl. azért csak jobb, mint a TFT, nem igaz?


Az iPhone szar. Kérem szépen emberek az iPhone egy szar, azért ilyen népszerű és a legkényelmesebben használható, valamint a legszebb kijelzővel rendelkező telefon, mert szar. Én még nem tapasztaltam, miért szar, pedig egy ideje már használom, de biztosan neked van igazad. Na, ilyet is csak egy Sony-mániás magyar tud mondani ;)

2012. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudod-e de az Xperia S-nek szebb a képe. Magasabb PPI (nem sokkal) de akkor is kicsit jobb mint a Retina Display és ehhez a még magában szép képhez hozzá jön a Bravia Engine. Egyébként nem vagy Sony fan csak egyszerűen nem szeretem az Apple-t (nem azért, mert nincs rá pénzem) most nincs kedvem megint leírni regényben de valamelyik kérdésnél már egyszer leírtam, hogy mért utálom, majd bemásolom neked ;)
2012. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*nem vagyok Sony fan
2012. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ha meg vagy elégedve a mostani telefonoddal, akkor galaxy s 3, a legjobb telefon, és ha eddig nem csalódtál sokat a samsungban, akkor ezt éri meg a legjobban. Én is most akarom lecserélni galaxy s-em , csak kicsit drágának tartom az s3-at, de ha lesz rá pénzem, akkor én azt veszek.
2012. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!