Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor internet hiba?

Telenor internet hiba?

Figyelt kérdés
Új romot raktam fel az androidos mobilomra, és az a probléma hogy nem tudok csatlakozni a telenor praktikum+net-es internetemre. Mindig küld egy smst, hogy az adatforgalmam kizárólag online APN kiválasztásával tudom igénybe venni, és hívjam fel az ügyfélszolgálatot, de az mindig foglalt. A telenor oldalán megnéztem a beállításokat, minden stimmel, de mégsincs net. Meg lehet ezt valahogy oldani?

2012. aug. 3. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kaptál hozzá a feltöltéssel adatot? Mert ugye a praktikum+ netben minden feltöltés után kapsz adatforgalmat amit egy bizonyos ideig használhatsz. Szóval az is lehet hogy vagy lejárt már az érvényességi ideje vagy egyszerűen elhasználtad.
2012. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt rajta, de egy updateval megoldottam a problémàt, valamiért le volt tiltva a mobilnet. Köszi.
2012. aug. 4. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!