Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a Galaxy Ace?

Miért rossz a Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért tettem fel, hogy gyűjtsük össze a negatívumokat azoknak a látogatóknak akik naponta felteszik ezt a kérdést!
2012. aug. 2. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága. Gyenge processzor.
2012. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kevés a ramja és romja, kicsi a processzora és a gpuja is. Gyártó csak a 2.3.3-as frissítést támogatja, aki attól többet akar annak főzött romot kell rá tennie, ami hát nem egy tökéletes megoldás.
2012. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
brutálisan túlárazott
2012. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ARMv6. Ennél többet kár mondani...
2012. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért rossz a Galaxy Ace?"


Leginkább az ára miatt.


Lassan már armv7-es 2 magos telókat is kapni ennyiért, ez meg armv6 egymagos...

2012. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elevult, gyenge proci, pixeles kijelző, az egyik legtúlárazottab telefon (nincs még egy telefon a galaxy s3-on kívül, ami 25000-rel túl lenne árazva), nincs jól optimalizálva.
2012. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisvuk29 ***** válasza:
A gyenge ARMv6 miatt nincs Flash.Nagyon drága még mindig.Kevés memória minden téren.És nem olyan prémium mint az árából lennie kellene.Én egy nőnek csak azért ajánlottam egyszer ezt,mert a másik egy Lumia 610 volt és Skype-ra kellett neki a teló.Amúgy semmire se jó drága telefon.
2012. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!