Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Sürgős!

Mit csináljak? Sürgős!

Figyelt kérdés
samsung corby mobilom van, és pár napja átállítottam a pin kódomat. Most leejtettem a földre és kikapcsolódott, hát kapcsolom is be, de elfelejtettem a pin kódomat. párat próbálkoztam, de most már a PUK kódot kéri, amit én nem tudok!!! mit csináljak? kérlek segítsetek!
2012. aug. 2. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

PUK kód rajta van annak a kártyának a csomagolásában, amelyik most benne van a telefonodba.

Hogyha kidobtad, akkor vidd a szervizbe, és ne próbálgasd, mert akkor letiltódik a sim.

2012. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolót kiegészítve, ha nem találod meg a puk kódot mert kidobtad, akkor nem feltétlen kell szervíízbe menni, elég ha felhívod a szolgáltatód és ők elmondják neked. Nekem legalábbis így volt.
2012. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! még csak annyi hogy úgy tudom, hogyha megmondják a puk kódot, neked kell tudni a pin kódot is. ez igaz?
2012. aug. 2. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A sim kártyán van egy számsor- azt diktáld be az ügyfélszolgálatosnak és megadja a puk kódot.
2012. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindent (: már megoldódott a probléma
2012. aug. 6. 17:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!