Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Live With Walkman frissítése...

Live With Walkman frissítése utáni hibák?

Figyelt kérdés

Üdv!

Telepíttettem úgy 1 hóapja a legújabb frissítést a telefonomra, de problémák jöttek elő. Ami a legjobban idegesít, hogy egy kicsit akad, a másik meg, hogy hiába van a telefonban féyérzékelő, ezzel a szoftverrel nem állítja be magától a fényerőt! Próbáltam sok programot, de úgy sem javult. A régi szoftverrel nem volt ilyen probléma.

Gondolkozom rajta, h visszarakom a régi szoftvert, csak nem tudom milyen volt rajta, meg azt sem, h hogyan kell. Valaki segítse légyszíves megoldani a problémát, ha nem megoldható, akkor meg azt, hogy hogyan kell vissszaállítani a régi szoftvert. (nem vagyok sík hülye, értek az ilyenekhez, csak olyanokat olvastam, h külön programok, meg minden ilyen kell)


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. aug. 2. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Flashtool kell hozzá, de egyszerű. Én már sok alkalommal csináltam ilyen visszállítást. A garanciád megmarad. Segítsek végigmenni a lépéseken?
2012. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy hol vetted a telefont.
2012. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a telefon T-mobilos, és nem szükséges végigvezetni minden lépésen, csak egy linket kérek szépen, ahol minden le van írva, és mindent megtalálok. Utána elboldogulok.

Ha mégsem, akkor majd írok. De valószíű, hogy csak holnap fogom megcsinálni.

UI: Adatvesztés lehetséges?

2012. aug. 2. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Adatvesztés garantált, ha nem akarsz egy fagyogatós mobilt. Ha holnap reggelig/ma estig nem linkelnek megoldást, írj privit, és segítek.
2012. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mrharcsi válasza:
Szia! Nekem ugyan ez a telóm van ès ugyan ez a problémám volt. Bevittem a szolgáltatóhoz és ott vissza rakták nekem a régi androidot. Én is 30-as vagyok. Csak a garancia papírt kellene magaddal vinned, meg érdemes lenne a biztonsági mentést csinálni mert minden adatot törölnek
2012. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!