Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nőies ez a telefon?

Nőies ez a telefon?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s 2-őt szeretnék venni, de olyan nagynak találom (fehérbe szeretnék) 20L
2012. aug. 2. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy telefon. Egy kézzel például nem használható minden funkciója, hacsak nincsenek hosszú ujjaid. Fehérben kicsit inkább unisex felé hajaz, de inkább a női kézben áll jól, mintsem férfiben.
2012. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Unisex, fehérben egy nőnél is jól néz ki.

(talán a kezeléssel lesznek gondjaid, mert a kisebb kezeddel nem éred át teljesen)

2012. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kis termetű és kis kezű nő vagy, akkor elég furán éllna a kezedben ez a nagy tepsi telefon.
2012. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Galaxy S2-S3 telefonok tényleg hatalmasak + mi nők leszarjuk a telefonon játszadozást többnyire (biztos van aki nem, de még nem találkoztam vele :P)

szvsz szerintem egy totál felesleges vacak ez csak ennyi pénzért.


Hülyén hangzik de kb két hete vettem egy 9790es blackberryt és olyan boldog vagyok vele mint a tesóm az xboxával. Nagyon jól lehet rajta gépelni. Gyors, pici és ami a legfontosabb nekem, hogy telefonálni és írogatni egy álom rajta :D. Tudom nem ezek a topp gépek most. de én csak ajánlani tudom a BB-ket.

2012. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, aztán fizesse a havi 2000-et BIS/BES-re, hogy tényleg Blackberryként használja...

Anélkül meg leginkább csak a BB egy túlárazott 'vacak'...


Kérdező: annyira nem nagy az S2, mint ahogy a képeken látszik, habár ez leginkább azon múlik, hogy mekkora a kezed.

Az a legegyszerűbb, ha bemész valamelyik szolgáltatós üzletbe, és ha ki tudod próbálni, akkor próbáld ki, nézd meg, fogd meg, forgasd.


Egyébként nem feltétlen játékra vesz az ember egy 4,3'-as kijelző mérettel rendelkező telót, tehát elég sz*r példa volt.

2012. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, voltam már bent üzletben és ott is elbizonytalanodtam. Mindenképp okostelefont szeretnék. Játékra nem használom, inkább netezni fogok és fénykép minősége ami nagyon teszik a telefonon. Külseje is nagyon csak a mérete olyan tetszik is meg nem is. Kezem normál nem is kicsi de nem is nagy :) Akkor szerintetek nem gáz?:)
2012. aug. 2. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:

91621 :) aranyos vagy de szerintem soha nem használtál még BB-t és nem hiszem, hogy volt valaha ilyen előfizetésed vagy akár csak közöd hozzá (csak tippelek persze mert jó tanácsokat adsz de a BB-ról nagyon laikusan írsz mindenhová)


Most olyan konstrukcióban vagyok ahol a BB-mhez jár a BIS ingyen. De ahol nem az ott sem éreztem meg soha. Az adatforgalmam ugyanis közel a harmadára esett vissza ennek köszönhetően. Mellé jár egy csomó olyan szolgáltatás amivel még nem nagyon találkoztam más telefonon.

Sajnos tény hogy vannak hátrányai de az ár nem tartozik bele.


BES a vállalati szerverekhez kell. Jó mert paraméterezhető. Ilyent nem tud egyik másik készülék sem de erre vállatok fizetnek elő mivel elég húzós. Ne keverd ide kérlek.


Játékban le van maradva a BB ezt nem vitatom, de szerintem a legjobb kommunikációs eszköz. Másra pedig nekem nincs szükségem. De tudom. hogy vannak akiknek fontos hogy nagy kijelző, sok ram--stb legyen a telefonba.


Kedves kérdező szerintem te nem ebbe a kategóriába tartozol ezért gondoltam arra, hogy a Blackberry neked is legalább olyan hasznos mint nekem. Számomra egy HTC One X se lenne jobb mert nem akarom és nem is fogom kihasználni, de hiányozna a qwerty gépelés és a többi olyan amit a BB nyújt nekem. A fehér Blackberry pedig elegáns, nőies :P

2012. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az tetszik amúgy gáznak nem gáz. Csak szerintem nagy és bár elég magas vagyok én is nekem az ilyen telefonok nem tetszenek. Szeretem zsebre rakni, jó ha nincs útban, nem érzem hogy ott van nálam.


Egy jó évig volt nagyképernyős HTC-telefonom. Tetszett az is, de a végén rájöttem hogy nem nekem való. Azt amiért érdemes lett volna egy ekkora telefont magammal vinnem nem használtam ki rajta.

2012. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze egy 20 éves lánynak nyilván egy üzleti telefonra lesz szüksége...


És miért a BB-t ajnározod, ha egyszer az volt a kérdés, hogy nőies-e fehérben az S2, meg nagynak találja?!...

2012. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oké kicsit olvass vissza akkor. Normálisabb válaszokat szoktál ennél adni.


A BB koránt sem üzleti telefon, hanem kommunikációs eszköz. Mint olyan nagyon jó. Csak azért mert neked nem volt még, vagy mert nincs rá szükséged, vagy mert "félsz" tőle, még nem kell utálni. Fogalmad sincs róla mi az. Inkább ismerd be és ne menj fejjel neki.


Azért "ajnározom", mert ismerem és mert használom. Ahogy írtam volt nagyképernyős telcsim is, de a telefont üzeneteket küldeni, és telefonálni használom így a szolgáltatásai kihasználatlanok voltak. Nagy durung volt és az érintőképernyőn kényelmetlen volt gépelni. Pedig nem vagyok pici lány.


Ahogy írtam is neki ha tetszik neki vegye meg de nekem ez a tapasztalatom a nagyképernyős érintős telcsikről.

Nem hiszem hogy a hatásomra most rögtön átszellemülten rohan és vesz egy BB-t. Nekem ez a véleményem és szerintem ha nem szeretne rajta játszani, filmet vágni meg mittudoménmég mit szeretnek mostanában egy szerencsétlen telfonnal művelni a srácok hát nem a legjobb választás de ha tetszik neki és kihasználná akkor sem lenne gáz.


Ez az "üzleti telefon" duma pedig mindig feltűnik olyanoktól akik még csak képen láttak Blackberryket :D.

2012. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!