Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray bluetooth kérdés?

Xperia Ray bluetooth kérdés?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem meg ma meg is jött, de már idegbeteg vagyok. Mikor képet akarok küldeni rá, kiírja hogy fogadja el, aztán meg eltűnik. Semmire sem tudok rámenni hogy elfogad mert nincs ilyen opció. Most akkor mi van? Másik kérdés, hogyan tudom eltüntetni a hátteremből azt sok hülyeséget, mint pl. hívásnapló stb. Azt akarom hogy csak a háttér legyen semmi más. Köszi a válaszokat.
2012. aug. 1. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és minden bevan álltva, bluetooth láthatósága stb., anélkül nem is tudnám fogadni.
2012. aug. 1. 15:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, húzd le az értesítések panelt (a képernyő tetejéről elkezded lehúzni az ujjad) és ott rá tudsz kattintani, a fogadásra.


A másik kérdésre pedig: hosszan tartsd rajta az ujjad azon az ikonon amit el akarsz tüntetni és ha zöld lesz a háttere az ikonnak akkor húzd be a kukába(a home gomb fölött fog megjelenni)

2012. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uh nagyon szépen köszönöm. :)
2012. aug. 1. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!