Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a Nokia Lumia...

Palko97 kérdése:

Miért írja ki a Nokia Lumia 610 Bluetooth csatlakozásnál hogy nem támogatott?

Figyelt kérdés
amikor találtam egy embert a telefonon aki éppen az apám és csatlakozni akartam ellenőriztem a kódot az is egyforma volt de aztán kis idő múlva amikor már elfogadta az apám a csatlakozást akkor azt írta ki hogy: nem támogatott! Valaki mondja meg hogy miért nem támogatott.

2012. júl. 20. 00:04
1 2
 1/17 blex ***** válasza:
wp7-en a bluetooth csak zenehallgatásra van, pont mint az iphone. illetve a nokiánál asszem van valami névjegymásoló funkció, de azt nem ismerem..
2012. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tehát dísznek van ratja, és parasztvakításnak! Nagy szívás az összes WP-s mobil, de majd WP8-tól már értelmet fog nyerni ;)
2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 blex ***** válasza:
nem dísznek, hanem a vezeték nélküli fülhallgatóknak. nem hiszem, hogy a bluetoothos fájlküldést valaha is behozzák. régi lassú technológia. multiplayer játékoknál már beszéltek a wifi directről, gondolom fájlküldéshez is inkább azt akarják majd használni.
2012. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szóval akkor hogy küldjek el egy zenét az apámnak? xD
2012. júl. 20. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Zune program segítségével lehet rápakolni a zenéket/videókat/dokumentumokat. Olyasmi ez, mint a szifonoknál az iTunes.
2012. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 blex ***** válasza:

gondolom megvan a gépen is a zene (valahonnan csak rákerült a telefonra). na onnan.

ez ilyen. valakit egyáltalán nem zavar (pl engem), valaki meg idegbajt kap tőle. unlock/törés esetén van megoldás erre, de az nem feltétlen kezdő felhasználóknak való.

2012. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 István Fekete válasza:

Tiszteletem!

Szóval ha az anyukám szeretne egy képet a telefonjára az unokájáról,és a telefonnal készítettem,akkor menjek haza másoljam a gépre,küldjem el neki....?Persze nincs számítógépe...Akkor menjek haza,másoljam a gépre,írjam ki cd vagy dvd-re azt küldjem el neki...Szal ha dvd-je sincs(mondjuk,és a telefonjához nincs adatkábel csak Bluetooth ez csak így elméletben)akkor bkta aképet...vagy elviszem,előhívom aztán elküldöm neki...Jó kis alternatívák,1 80-100.000 ezres telefontól...

Még lenne egy kérdésem ha tudna vki segíteni:

Nem tudok bejelentkezni a facebook-ra,mert helymeghatározást kér,és ha megadom neki hogy xy,akkor azt nem fogadja el,viszont a facebook-ra meg kiírja hogy xy helyről bejelentkeztem.Letöltöttem 1 facebook alkalmazást azzal be lehet jelentkezni,viszont nem látnak és nem tudok chat-elni...Erre tud vki vmi megoldást?

Előre is köszi.(nokia lumia 610)

2012. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 blex ***** válasza:

ezek olyan dolgok, amikről az ember vásárlás előtt jó esetben tájékozódik. rossz esetben megszívta... egyébként az, hogy valakinek még számítógépe sincs, manapság már elég egyedi esetnek számít..

a facebookos-helymeghatározós dolgot nem teljesen értem. hova kéne bejelentkezni? a böngészőbe? vagy a rendszerbe beépített dologba?

2012. júl. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 István Fekete válasza:

Tiszteletem!

Hát igen,a tájékozódás már csak ilyen...de a feleségem vette,Ő meg nem nagyon ért hozzá,és ha tetszik neki megveszi úgy hogy aztán megbánja....Jártunk már így telefonnal...Tetszett,megvette,eladta...na mind 1..

Hát igen anyukámnak nincs gépe,és nem is lesz már 70 évesen azt hiszem...A Facebook meg megoldódott,igaz nem könnyen...

Ügye az elején kér Windows live id-t,ha nincs akkor később kell csinálni..Na ezt meg is tettük,de mégse szinkronizálta össze a két e-mail címet(FB-WL)onnantól

ketdve csak azt írta ki ha be akart jelentkezni,vagy bekapcsolni a facebook chat lehetőséget hogy helymeghazározást kér,meg még nem tom milyen zagyvaságot..De elvitte a Deák téren található voda store-ba,ott beállították Neki(igaz a technikusoknak is meggyűlt vele a baja 2 óra kellett hozzá de sikerült)

Nem tetszett a gépnek a citromail-es reg..se a freemail..

Szóval ha regisztrál vki wl-ra azért azt írhatná hogy windows phone-hoz javasolják a gmailt,hotmailt..A lényeg:sikerült,örül neki....

(bár az 1 kicsit érdekes volt hogy ott csinálták a gmailt,itthon még nem jelentkezett be vele,amikor meg leakartam tölteni egy alkalmazást gépen,egyből bevolt írva a gmail címe...kis kémek..érdekes..Bár már rá volt dugva a teló előtte,de akkor még nem volt címe,utánna meg nem lát rádugva mégis tudta...Na sokat beszéltem..Azért köszönöm hogy próbáltál segíteni..

2012. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 jeremenko válasza:
hát én mindjárt be is sz/rok OKOS telefon ... szégyen kimondani!!!! oan hibákrol van szo amit már az ez eloti 10 éves telfonok tudtak ... nem megy a bluetooth :D :D :D és hogy nem lehet zene (MP3-at ) csengohangnak be teni :D :D :D megbolondulok nevetséges!!! miért kel egy jo telefonon direkt elsz/arni dolgokat a nagy NOKIA !? ja még hozá szolok a fentiekhez ... mondjuk kint vagyunk haverokal és kuldenének nekem valami jo kis videot , képet vagy zenét ??? akor mivan ???? menjunk haza majd rá tegyuk gépre :D :D :D nem megoldás !!!!! ha régen meglehetet oldani akor most ien okos modern világban miért nem ...amien bonyolultnak néz ki mert érintos meg stb... oan egyszeru!!más menuben szépen minden egy helyen és ugy álitod magadnak ahogy tetszik, igy kelet hagyni és hozá adni aszt miért OKOS ez a telefon (GPS,net stb..)
2012. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!