Mi az az iMessage?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy valami ingyen lehet küldeni iMessage-et iPhone-ok közt, ha wifire vagy 3g-re van csatlakozva. De mi ez pontosan? Hogy, hol és mit kell ehhez beállítani? És mit tud pontosan. Hogyan tudom kipróbálni?
2012. aug. 1. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Apple üzenet küldő szolgáltatása iOS eszközök (iPhone, iPad, iPod Touch) és mostmár Mac-ek (iMac, Mac Mini, Mac Pro, Macbook, Macbook Air, Macbook Pro) között. Az iOS eszközön betudod állitani a Beállitások/iMessage részben. Megkell adnod a telefonszámot (ha iPhone-od van) és egy e-mail cimet. Ezek után akinek aktiválva van azoknak ingyen tudsz üzenetet küldeni. Szóval egy ilyen Apple Chat alkalmazás tulajdonképpen. Én szivesen használom, mert sok ismerősömnek van iPhone-ja és ingyen lehet beszélgetni meg képet küldözhetni, és nem kell hozzá Facebook/Mail alkalmazásba pötyögni, és Siri kompatibilis :P
2012. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De ez akkor is ingyenes ha nem áll rendelkezésre wifi hálózat vagy ha nincs az olletőnek mobil internete?
2015. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak internet eléréssel működik!
2015. jún. 16. 16:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!