Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látja a zeneszámokat...

Miért nem látja a zeneszámokat? (SE Live)

Figyelt kérdés
Adott a fent említett telefon, és rajta az Xperia S lejátszója (portolva). Már régóta használom így a telefont, de ma újra kellett telepítenem a rendszert. Sikerült is, minden működik, csak a lejátszó nem. Ha elindítom, 52 helyett 3 albumot talál, ezek pedig a gyári hangok. (Ébresztő, riasztás, csengőhangok) És egyszerűen nem értem, mi baja van. Már ürítettem a gyorsítótárat, a Dalvik cache-t, de semmi. Mintha ott se lennének. De ha a Total Commanderből indítom el direkt a lejátszást, az aktuális számot látja csak. Szívem szerint már földhöz vágtam volna, mert mindent próbáltam, semmi nem jó. Tudnátok tanácsot adni? Előre is köszönöm.

2012. júl. 31. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!