Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini pro romok. Megoldh...

Kisvuk29 kérdése:

Xperia mini pro romok. Megoldható? (Lent)

Figyelt kérdés
Fel szeretnék Flashtoolal tenni egy 2.3-at (Generic-et) utánna lehet rootolnám és frissíteném.De úgy szeretném,hogy a gari ne "ugorgyon" (ugorjon).Tehát ha bármi lenne akkor csak a root-ot kellene,hogy lássák,mert gyári romot tennék rá.Úgy tudom a root miatt nem megy a gari.

2012. júl. 31. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálsz a készülékkel, mert ha visszateszed a gyári romot akkor az előző módosítások úgyse látszódnak, eltűnnek. Tehát használhatsz te egy főzött romot is, ha garancia miatt vinnéd vissza akkor csak felteszel egy gyári romot és kész is.
2012. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én a 2.3-at akarom feltenni.Flashtoolal gondolom gond nélkül be flashelhető.
2012. júl. 31. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze
2012. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyik flashtool-t ajánljátok és azt hol tölthetem le?Ha van küldenétek linket?
2012. júl. 31. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha azt teszem fel ami rootal és recovery-vel lett mentve akkor az enyém is rootolt és recovery-s lesz?
2012. júl. 31. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Max. a root lesz meg. Recovery-ből le lehet menteni a rendszert. Gondolom erre utal az is, hogy valaki rootolta aztán lementette recovery-ből és ezt tette elérhetővé, hogy flashtoollal fel lehessen tenni.
2012. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor letöltöm és hova tegyem fájlt?Mert már csak ennyi kellene.
2012. júl. 31. 18:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak?Amit letöltöttem abban van egy system meg egy META-INF nevű mappa.Ezekkel mit kezdjek?
2012. júl. 31. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!