Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Android 2.3.4-ről...

Megéri Android 2.3.4-ről 4.1-re váltani?

Figyelt kérdés
Mert hát nem igazán tetszik az új, meg hallottam, a kamera nagyon rossz.

2012. júl. 31. 15:14
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
De azért mégis jó lenne tudni, hogyan találhatnék olyan billentyűzetet android 4.0.4-es verzióra, amiben van magyar szótár, T9-gomb és 3x4-es billentyű leosztás. Csak olyat találtam,amiből ez az hiányzik. Onnan a szerencsétlen storeból... Én most nem rootolhatok...
2012. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
19-es. Nálam úgy van,hogy ott lent mikor beírom a szót és nem ismeri,akkor középen megjelnik az ajánlások között,ha ott kicsit hosszan rányomok,akkor kiírja,hogy még egy bökés a megjegyzésez. Ezzel mi a gond?
2012. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Android 4.0 zte blade.
2012. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Kedves 19-es. A 4.0.4-es verziónál valóban vannak felajánlott szavak, de sok szó nincs közte. A froyonál például úgy írtam összetett szavakat, hogy a 0-ás gombon lévő zöld pöttyöt ki nyomtam aztán be, ezzel új szót szerkeszhettem majd a végénél egy backspace és megjegyezte. Most ez mogszünt... a peldául a "gombon" szót úgy készítettem, hogy egy másik szó végét levágva
2012. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Véletlenül elküldtem. Lényeg ki be lép ke d v e, vagy így szó köz ön ként írhatom csak le amit akarok. A korábbi verzió k nál ez közel sem volt így. Majd találok valami megoldást. Azért köszönöm a választ.
2012. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!