Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a memóriakártyámnak?

Mi baja a memóriakártyámnak?

Figyelt kérdés

Volt egy memóriakártyám(Kingston, 4 GB-os)a telefonomba volt.Kb. 2 éves. Néha nem látszottak a rajtalevő képek, zenék, csak a mik a telefonmemórián voltak. Rádugtam a gépre USB-vel a telefont, és a telefonmemória látszik, a memóriakártyát meg próbálja beolvasni a gép, egy idő után sikerül neki, akkor rákatintok, de akkor is sokáig tölt.Néha behozza, ami rajta van, néha nem.


Néha kihoz egy ablakot, hogy valami hiba van rajta, akkor ott van két lehetőség, az egyik ki van pipálva, a másik alapba nem (asszem "Szektorhibák javítása", de nem biztos)én azt is ki szoktam pipálni.Akkor egy ideig tölt, aztán kiírja, hogy javította a hibákat.De nem változik semmi.



Aszittem telefonommal van a baj(LG GD510), áttettem testvérem telefonjába(Samsung Corby).Ott próbáltam átrakni a telefonmemóriáról a képeket, de azt írta, hogy nem végrehajtható.

Beállítottam, hogy oda mentse a képeket, amiket csinál.Amikor próbálom visszanézni, akkor sokáig tölt, néhány kártyán lévő kép bejön, 1-2 nem, ha azokra rámegyek, akkor az is sokáig tölt, akad.


Egyik telefon se nagy szám, de azért ez nem véletlen, hogy egyikbe se igazán működik a kártya.


Mit csináljak vele?



2012. júl. 30. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Kingston 4GB Micro SD HC
2012. júl. 30. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod leformázni, de szerintem kuka lesz a vége, vegyél másikat.
2012. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Garanciába se érdemes cseréltetni, asszem azt mondta az eladó, hogy élettartam garancia van rá.
2012. júl. 30. 17:25
 4/4 Huczka Dominik válasza:
Érdemes ujat venni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!