Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidos telefon...

Hogyan lehet androidos telefonnál a csomagkapcsolat opciót kirakni a kezdőképernyőre?

Figyelt kérdés

Nem mindig használom rajta a netet és mindig be kell lépegetni a beállításokba. Erre nincs valami egyszerűbb lehetőség pl. program ....... stb.?

Galaxy Y



2012. júl. 30. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem HTC Wildfire-n, ha hosszan nyomom a bekapcs gombot, akkor ott ki tudom kapcsolni, de van benne widget is amivel a főképernyőről ki lehet kapcsolni. Nézz szét Google Play-en 100% hogy találsz ilyen widgetet.
2012. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen lehetőség! Próbáltam keresni de enem találtam.....!Azért köszönöm a segítséget!
2012. júl. 30. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Powerful Widgets alkalmazást a Playről! Nem csak a netet bírod majd vele kibe kapcsolgatni, hanem még sok más kapcsolót is kitehetsz!
2012. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy érintés :))

Internet On Off Free

2012. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3g Watchdog-ba van widget
2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a widget-ek között van adatforgalmi+wifi ki-be kapcsoló.

Ha ilyen nincs, akkor telepítsd ezt:

[link]

Ezzel be tudod akár azt is állítani, hogy ha felfele-lefele húzod az ujjad, előjönnek a beállításai.

2012. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!