Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

A következők lennének a "kritériumaim":


Nem nagyon szeretnék érintőképernyőset, én a megszokott, sima billentyűssel (ami nem qwerty) jobban kijövök. (De ha 'fele-fele', mint pl. a Nokia Asha 300, az is tökéletes.)


Legfőképp nálam a zenehallgatási és a fényképezési funkciók dominálnának a telefonáláson és üzenetküldésen kívül - tehát ha lehetne, akkor több zenét szeretnék rápakolni, és viszonylag szép képeket tudjon készíteni (amennyire egy telefonnál lehetséges).


Ha van rajta wifi, annak természetesen örülök, de ha nincs, akkor sem jön el a világvége.


Az árkategória... hát, ha 30 000 alatt be tudnék szerezni egyet, az jó lenne, de 35 000-nél többet nem szeretnék rákölteni.


Ó, és Vodafonos vagyok, nem szeretnék váltani.


Árukeresőn próbáltam leszűkíteni a kört, de az talált egyet, és az se fért bele az árkategóriába.

Köszi előre is!



#mobil #telefon #30 000 alatt
2012. júl. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nokia C5

Csak nincs benne wifi

2012. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nokia Nseries telefonok olyanok mint N81,N82,N95,N95 8GB,N85,N86 8MP,N81 8GB,N96,vagy Samsung Innov8 (i8510) mostanság jó áron hozzájuk lehet jutni és ha memória ajánlom a 8GB-os verziókat egy hátulütője van a 15000ft-30000ft közötti árnak hogy a telefonok ált. Használtak de legtöbbször kártyafüggetlenek
2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket találtam, de sajnos ezekeben sincsen Wifi. Csak új telefont szeretnél, vagy használt is jó?

[link]


[link]

2012. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a találatokat, látom, valószínűleg akkor Nokia lesz. :) Igen, a wifi az egyetelen dolog, amit egy nagyon picit fájlalok, de megleszek nélküle is remélem. :D


Hát, újban gondolkoznék, mert használt dolgokkal már megjártam, nincsenek jó tapasztalataim.


Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2012. júl. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!