Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy iPhone 4...

Mennyibe kerül egy iPhone 4 függetlenítés a t-mobilba?

Figyelt kérdés
Van egy T-mobil függő iPhone 4-em, és külföldön szeretném használni gyári függetlenként, de én egy gsm boltban vettem Pesten, ezért nem tudom, hogy bárki kifüggetlenítheti-e vagy csak az akinek a nevén van a telefon? Esetleg át lehet iratni a saját nevemre?
2012. júl. 26. 17:06
 1/7 anonim válasza:
Volt egy osztály társam neki volt egy olyan kis sim kártya alakú kis műanyag vékony kártyája és ha azt belerakod a simed és a telefon közé akkor elvileg kifüggetleníti.Ezt tőle tudom nem tudom mennyire igaz a dolog,lehet,hogy iphone 4hez ilyen nincs amiatt mert micro simet raknak bele
2012. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ez a gevey sim, amiről írtál, az én basebandemhez nincs ilyen, és egyébként is t-mobilos hivatalos függetlenítés érdekelne!
2012. júl. 26. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már nincs rajta hűség és megvan hozzá az eredeti számla akkor kifüggetlenítik hivatalosan. Az árát nem tudom.
2012. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis!

A T-mobileban dolgozom, és mi ilyenekkel nem foglalkozunk! Már hogy foglalkoznánk? Vidd el gsm boltba, ott talán megcsinálják, de a legjobb ha eladod, és veszel olyat, ami neked kell. Esetleg iPhone szervizekbe megcsinálják, nézd meg a szifont, beszeljunkmac, iphone hungary-t.

2012. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8000-ért függetlenítették ki a T-Mobilba hivatalosan de már nem volt rajta hűség és kérték a T-Mobile szerződést meg egy számlát is.
2012. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

énis függetlenítei szeretném.

ha t-mobile-oos csak t-mobile-ba lehet????

2013. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan igen, nem hivatalosan szinte bármelyik GSM boltba.
2013. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!