Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Begerjedt a telefon? (magyar...

Begerjedt a telefon? (magyar billentyűzet)

Figyelt kérdés

Na szóval,volt a telefonon három alkalmazás,ami billentyűzetre volt,hogy magyarra tegye,én abból kitöröltem kettőt,mert hogy minek,de avval együtt kitöröltem a magyar billentyűzetet is,a harmadik meg nem ment,szóval azt is kitöröltem. Most meg ha letöltök egy magyar billentyűzetet akkor már ki se teszi az "asztalra" szóval beállítani se tudom,csak kitörülni tudom :'(

Most mit csináljak? Esetleg kapcsoljam ki,és kapcsoljam be?



2012. júl. 25. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha androidod van:

[link]

2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
feltettem és,hogy menjen is be kell állítani,hogy hosszan nyomom pl. az üzenetnél,hogy áttegyem beviteli módra azon belül meg az anysoft keyboardra,de nekem csak samsung van meg az a másik,ami alapból rajta van.
2012. júl. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!