Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate telefont veszek....

ZTE Skate telefont veszek. Hogyan kell rá ROM-ot rakni?

Figyelt kérdés
Most veszek egy ZTE Skate telefont.Ez lesz az első Androidos telefonom és nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. Ahogy olvasgatom a gyári ROM-nál vannak sokkal jobbak, amik többet hoznak ki a telefonból. Segítséget szeretnék kérni a megfelelő ROM kiválasztásában és annak telepítésében. Azt is olvastam, hogy sokaknak nem jött össze a telepítés és nem kapcsolt be a telefonjuk, és mehetett a kukába. Ezért szeretnék kérni egy részletes leírást a telepítésről. Előre is köszönöm :)

2012. júl. 24. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy alcatel ot-995-öt ehelyett az elavult xar helyett és nem kell ilyenekkel xaroznod...
2012. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze..vegyél egy Skate-et egy 2-3 éves hardverrel, se flash támogatás, se erős hardver, gagyi műanyag, pocsék kijelző, és garantáltan meg fogod utálni az egész androidot.


A skate-ben az a sz*r, hogy eleve a gyári android fut rajta, mindenféle csicsa, meg zte általi tuning nélkül, és még így is sz*r.


Ahogy előttem már le lett írva: OT-995.És azzal legalább nem lesz bajod.Első telefonnak meg messze jobb, mint a Skate.

2012. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend Y200 30-ig

Sony Ericsson Live with Walkman 40-ig

Alcatel OT-995 50-ig.

A t-mobile-t ajánlom.

2012. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ahogy így mondtátok megnéztem az Alcatelt és nagyon bejött. Még olvasgatok róla fizuig és ha nem válatozik a véleményem megveszem :)
2012. júl. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!