Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb zenelejátszó...

Melyik a legjobb zenelejátszó Android platformon? Én a Winampban vagy a Moodagentben gondolkozok. Erről a kettőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Winampot nagyon utáltam. Számomra átláthatatlan, és lassú volt. Én a PowerAMP nevű lejátszót használtam egész tegnapig, de miután módosítottam a telefon fájljait, már nem volt az igazi. Most az XPERIA S lejátszóját használom, de ez csak Sony telókon fut.
2012. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy Ace-m van és annak ramaty az alapja

Én használtam már Winampot, MusicMatchet, meg egy csoó máást is és egyiket se találtam az igazinak, Winampot használok most (a letöltött pro verzió), de szerintem ígyis hiányzik belőlle vmi

2012. júl. 23. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, töltsd le az említett PowerAMP-ot. A Play áruházban ingyenesen letölthető, aktiválás nélkül 15 napig működik. Viszont aktiválni vagy a "kulcsot" tartalmazó program megvásárlásával lehet, vagy rootolt telefonon van más módszer. (Utóbbiról nem sokat tudok, mivel Titanium backup kell hozzá)
2012. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rootolva is van a telóm és Titanium Backupom is van
2012. júl. 23. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor nyugodtan. Én ezt találtam:

[link]

2012. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a Lucky Patcherrel lehet hasonlókat csinálni?
2012. júl. 23. 11:36
 7/9 anonim válasza:
A player pro is jó énis azt használom marketen 1000 valahány ft de netről leszeded az apk-t ingyen.
2012. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 23. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam hogy a Power Amp a piacon a jelenlegi legjobb. Amit csak szeretnél bármit be tudsz rajta állítani. Lásd: ha csatolod a fülhallgatót automatice elindul a zene, ha kihúzod akkor leáll. De nem csak fülessel lehet használni. Ha nem elég hangos a telód akkor tudod növelni néhány db-el. Nem nagy a fogyasztása, viszont minőségi program. Nekem pl a winampal az volt a gondom hogy ette a procit rendesen így nagyon merült a teló. De ez a program csendben elfut magának. Van benne basszus kiemelés, eq, elalvási időzítő stb. És a legjobb hogy mindezek mellett egy abszolút egyszerű de jó kinézetű kezelőfelületet nyújt az app :)
2012. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!