Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki, hogy nekem nincs "okoste...

Ciki, hogy nekem nincs "okostelefonom"?

Figyelt kérdés
Már mindenkinek iPhone4-e, BlackBerry-je, HTC-je meg hasonló számomra elérhetetlen árú mobilja van, nekem még mindig egy 2005-ös. Már nem merem elővenni, olyan gáz. Más is van így?

2012. júl. 20. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

az utolsó leírta a frankót.


Ahhoz, hogy okostelód legyen nem kell elérhetetlen árú telót venni. Ennyi. Huawei y200 30-ért azt kész.

Ha meg te a haverjaidnak akarsz megfelelni a 100000 forint feletti telefonjaikkal akkor az a te bajod fiam.

2012. júl. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Lehet akarmilyen okostelod ha baratod nincs , ha baratod van , mindened megvan ONED
2012. júl. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából én is úgy gondolom, hogy aki apuci munkájából (hiteléből) menőzik a telefonjával, hát, hajrá... nem is értem egy tizenévesnek minek például egy iPhone, nem használja ki. Szép meg jó, meg mittomén, de könyörgöm, ha utána ezt nyögi évekig a család, hát, nem éri meg.

Nem érzem a barátaim előtt elővenni, sőt, tényleg, néha direkt előveszem. Ők a barátaim, más véleménye nem számít. Csak kíváncsi voltam, Ti hogy gondoljátok.

Úgy érzem amúgy, hogy nincs is szükségem jobbra, én is csak SMS-ezek és telefonálok (meg van benne ébresztő, naptár, más alap dolog amit használok, de nem adnék ki még 30-40 ezret sem egy másikra amivel ugyanezt csinálom). Csak hát a kijelzője nagyon kopik mostanában, de nincs még 1000 Ft-om sem egy újra.

2012. júl. 21. 07:40
 14/18 anonim ***** válasza:

jó, most nincs 1000 forintod se.


És? Nézted már azt, hogy mennyiért is vetted 2005-ben a telódat?


Én pl. 4 éve vettem egy se k800i-t 30-ért a t-mobilnál:

Ma 30-ért huawei y200-at lehet venni ami sok szempontból lemossa.

Ne gyere azal, hogy elérhetetlen árú mobilok vannak.

De írtam, ha neked a 100k árú mobilok az etalonok akkor álmodozz továbbra is az érintőképernyős telókról...


Ma semmivel se vannak drágábban ezek, mint pl. 4 vagy 7 éve a nyomógombos telók...

2012. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hazardteam válasza:
Én ezt most nem értem utolsó.. Csak anynit mondott, nincs most +1000 Ft-ja sem telóra (valszeg kell másra) meg minek, ha az újjal is ugyanezeket csinálná, amiket most sms meg stb.
2012. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én ezt most nem értem utolsó.. Csak anynit mondott, nincs most +1000 Ft-ja sem telóra"


És akkor? Ezért nyit egy kérdést, mert most nincs pénze telóra?

Ráadásul a kérdésben iphone4-et meg htc-t írt.

Majd ha lesz pénze vegyen. Nekem ez a kérdés most már inkább úgy tűnik, hogy irigykedik mások drága érintős telefonjaira.

Akinek nincs pénze 100k+ telóra az vegyen 25-ért huawei y200-at vagy használtan zte blade-et 15-ért.

De ne azt írja, hogy ciki-e, hogy nincs pénze egy százezres telóra.

2012. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15


Kérdést olvastad?

Nemcsak iphone, htc és társai drága okostelefonok léteznek.

Vannak jók 20-30 között is.

Gondolom a 2005-ös telefonját is ilyen árban vehette 7 éve, ha nem többért...


Ui:2006-ban jött ki a k800i, nekem se volt rá akkor 100000 forintom, hát megvettem 2 év múlva 30-ért amikor a t-mobile elkezdte kiárusítani.


Ma meg ugyanannyiért (30k), nem egy 2 éves modellt adnak, hanem egy újat, ami sokkal jobb, mint annó 30-ért volt a k800...

2012. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hiába van 30-ért okosteló, net nélkül kutyaszart nem ér. Értem, hogy van WIFI, de az úgyanúgy helyhez kötött, mint a vezetékes. Mobilnetes előfizuval meg havonta fizetheted a csekkeket. Amúgy meg hiába vesz ilyet, akkor meg azért fogják leszarozni, mert az "csak" egy ikszpéria mini, nem pedig 16 gigás szifon-négy! XD


De ha az okostelósnak Codegen táp dübörög a gépében, az nem gáz...

2012. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!